Yargı dizisi Pars savcı öldü mü? Mehmet Yılmaz Ak diziden ayrılıyor mu?

Dün akşam Kanal D ekranlarından her pazar yayınlanan "Yargı" dizisinde şok gelişmeler yaşandı. Dizinin son bölümünde yaşanan patlama sonrası Pars'ın durumu merak konusu oldu. Peki Savcı Pars öldü mü? Mehmet Yılmaz Ak diziden ayrılıyor mu? gibi sorulara yanıt arıyor.

Yargı dizisi Pars savcı öldü mü? Mehmet Yılmaz Ak diziden ayrılıyor mu?

Yargı dizisinin son bölümüne Pars'ın ölüp ölmediği sorusu damga vurdu. Sosyal medya kullanıcıları dün akşam yayınlanan dizinin ardından “Hayır ya Pars’a bir şey olmasın”, “Pars ölürse izlemem”, “Pars ölürse bırakırım diziyi” yorumlarında bulundular. Parsın ise diziden ayrılıp ayrılmayacağı merak konusu. Bu kapsamda kullanıcılar dizi hakkında bilgi sahibi olmak için, Yargı dizisi Pars savcı öldü mü? Mehmet Yılmaz Ak diziden ayrılıyor mu? sorularına yanıt arıyor.

Yargı dizisi Pars savcı öldü mü? Mehmet Yılmaz Ak diziden ayrılıyor mu?

YARGI PARS ÖLDÜ MÜ?

“Düğün günü ölü bulunan gelin” soruşturmasında Ilgaz ve Eren düğün günü tam olarak ne yaşanmış olduğunun peşindedir. Davada açığa çıkan her gerçek ile birlikte garip ve gizemli ilişkiler ağı ortaya çıkmaktadır. Yargı dizisinde savcı Ilgaz’ın arabasına yerleştirilen bomba patlar ve arabanın yanında Metin amir ve savcı Pars bulunmaktadır. Pars ve Metin’in iyi olup olmadığı ile ilgili ise henüz bir açıklama yapılmadı. Pars patlamada yaralandı ve durumu iyi. Dizideki rolüne devam edecek.

Yargı dizisi Pars savcı öldü mü? Mehmet Yılmaz Ak diziden ayrılıyor mu?

MEHMET YILMAZ AK KİMDİR?

Mehmet Yılmaz Ak 8 Şubat 1986 Diyarbakır doğumludur. 177 cm boyunda ve 75 kg. Kadir Has Üniversitesi ve Ege Üniversitesi mezunudur. Oyunculuk ve yazarlık yapmaktadır. İlk TV oyunculuk deneyimi Ben de Özledim televizyon dizisinde yer aldı. 2013 yılında Yalan Dünya dizisinde konuk oyuncu olan yıldız daha sonra İçerde, Çukur, Hakan Muhafız, Ramo gibi önemli dizilerde rol sahibi oldu. 2021 yılında başlayan Yargı dizisinde ise savcı Pars karakterine hayat vermektedir.

10. Lions tiyatro ödüllerinden Kerem Yilmazer Genç Yetenek Oyuncu ödülünü almıştır.

Beykent üniversitesi iletişim ödülleri yılın en iyi erkek oyuncusu (2022) ödülünü almıştır.

Yargı dizisi Pars savcı öldü mü? Mehmet Yılmaz Ak diziden ayrılıyor mu?

YARGI DİZİSİ KONUSU NE?

Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Ali Bilgin'in üstlendiği, senaryosunu
Sema Ergenekon'un kaleme aldığı, ilk bölümü 19 Eylül 2021 tarihinde yayımlanan dram, askiyon, psikoloji, gerilim, polisiye ve suç türündeki Türk televizyon dizisidir. Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz paylaşmaktadır.

lgaz dürüstlük, onur, saygı gibi bütün ilkeleri babasından öğrenmiş ve benimsemiştir. Ceylin ise gözü kara ve kurallar söz konusu olduğunda sınır tanımayan bir avukattır ve mesleğini kendi kurallarına göre yapar.

11
22
3
1
23
2
21
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN