Süper Loto Sonuçları Sonuçları
Çekiliş Tarihi:
303243445860
2 bilen 177.456 kişi. Kişi başına düşen ikramiye: 10,60 TL
3 bilen 18.030 kişi. Kişi başına düşen ikramiye: 98,95 TL
4 bilen 754 kişi. Kişi başına düşen ikramiye: 1.949,35 TL
5 bilen 11 kişi. Kişi başına düşen ikramiye: 85.899,30 TL
6 bilen 0 kişi. Kişi başına düşen ikramiye: 0,00 TL

30 Aralık 2023 Süper Loto sonuçları 'nı bu sayfada bulabilirsiniz. Milli Piyango İdaresi 30.12.2023 tarihli sonucunu www.millipiyangoonline.com açıklamasıyla sayfamızda Süper Loto sonuçları manuel olarak güncellenecektir.

Süper Loto

Sisal Şans ve Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından her hafta Salı, Perşembe ve Pazar günleri Milli Piyango Online MP TV canlı yayın ile 1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir şans oyunudur.o,

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir.

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme gerçeklştirmeyi tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin amacıyla herhangi 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan çoğunu işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan çok rakam seçerek oluşturulabilecek bütün kombinasyonları ayrı kolonlar durumunda otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir ya da daha çok biletin aniden çok üye doğrulusunda aynı ya da değişik pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma prosedürü gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak amacıyla ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Ne kadar kazanabilirsin?

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Süper Loto haftada 3 gün: Salı, Perşembe ve Piyasa günleri çekilir. Her çekilişte küre amacıyladeki 60 numara amacıyladen 6 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan en az  2, maksimum 6 adet bilirsen kazanan sen olursun! 6 bilen Süper Loto büyük ikramiyesini kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde aniden çok kazanan olması durumunda ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.