Üç Kuruş dizisi nerede çekiliyor? Çıngıraklı nerede, hangi ilçede yer alıyor?

Bu akşam Show TV ekranında başlayacak olan Üç Kuruş dizisinde adını sıkça duyacağımız Çıngıraklı mahallesinin nerede olduğu vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Peki Üç Kuruş dizisi nerede çekiliyor? Çıngıraklı nerede hangi ilçede yer alıyor?

Üç Kuruş dizisi nerede çekiliyor? Çıngıraklı nerede, hangi ilçede yer alıyor?

Show TV'nin yeni dizisi Üç Kuruş'un çekildiği yer olan Çıngıraklı merak konusu oldu. Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Nesrin Cevadzade'nin başrolünde olduğu Üç Kuruş dizisi bu akşam izleyiciyle buluşuyor. Seyirciler merakla 'Üç Kuruş dizisi nerede çekiliyor? Çıngıraklı nerede, hangi ilçede yer alıyor?' sorularını aratıyor. İşte detaylar...

ÜÇ KURUŞ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR? ÇINGIRAKLI NEREDE, HANGİ İLÇEDE YER ALIYOR?

Üç Kuruş dizi İstanbul'un Nişantaşı semtinde çekiliyor. Dizinin çekimlerinin bir kısmı ise İstanbul tarihi yerlerinden biri olan Balat semtinde gerçekleştiriliyor. Çıngıraklı olarak bilinen mahalle ise Balat'ın Lonca mahallesi olarak biliniyor.

Üç Kuruş dizisi nerede çekiliyor? Çıngıraklı nerede, hangi ilçede yer alıyor?

ÜÇ KURUŞ KONUSU

Seri katil İrfan'ın işlediği cinayet sahnesiyle başlayan Üç Kuruş dizisinde İrfan kurbanını öldürdükten sonra üzerine 3 kuruş atıyor. Dizi adını bu simgeden alıyor. Daha sonra polis teşkilatının renkli bir operasyonla bir hanın altında kumarhane işleten Kartal'ı yakaladığı sahneyi izleyeceğiz. Kartal ve ailesinin yaşadığı mahallenin hikâyesi de dizide geniş yer tutacak. Kartal ile İrfan'ın bağlantısı ise dizinin ana merkezini oluşturacak.

0
2
0
0
0
3
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN