AK Parti Pendik Teşkilatı İftarda buluştu

AK Parti Pendik İlçe Başkanlığı tarafından geleneksel olarak düzenlenen toplu iftar etkinliği bu yıl yaklaşık 17 bin teşkilat mensubunun katılımı ile gerçekleşti.

AK Parti Pendik Teşkilatı İftarda buluştu

İftar öncesi yapılan konuşmalarda ilçe başkanı Rüstem Kabil, "Bugün burayı hınca hınç dolduran siz değerli teşkilat mensuplarına cani gönülden teşekkür ediyorum. Önümüzdeki 23 Haziran seçimlerinin Pendik’imize, İstanbul’umuza ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum bu vesileyle Allah tutmuş olduğumuz oruçlarımızı Allah kabul etsin." dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, konuşmasında şunları kaydetti; "31 Mart Yerel Seçimlerinde Pendik’te şahsıma ve İstanbul’da Binali Yıldırım’a güçlü destek verdiniz. Her ikisinde de açık ara birinci çıktık, öncelikle tüm Pendiklilere bu desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum."

"YARIM KALAN BİR HESAP VAR 23 HAZİRANDA GÖRELİM"

Cin, "Ancak İstanbul’da yarım kalan bir hesap var 23 Haziran’da bu hesabın görülmesi lazım, siz değerli Pendiklilerin olayı iyi kavradığını işin nereye varacağını gördüklerine inanıyorum. Bu yüzden İstanbul’un başına Binali Yıldırım’ın gelmesi için hep birlikte yoğun mesai harcamamız lazım, Sizlerin de bu bilinçte olduğundan şüphem yoktur." dedi.

"ÇALMIŞLAR, SAĞLAM ÇALMIŞLAR İFADELERİ HAFİF KALIR!"

İstanbul Milletvekili Erol Kaya, teşkilat mensuplarına seslendi, önümüzdeki 23 Haziranda yenilenecek İstanbul seçimlerinin önemine vurgu yaparak, "Çalmışlar, sağlam çalmışlar, fena çalmışlar, pis çalmışlar ifadeleri inanın size şu kadarını ifade edeyim, bu kelimelerin hepsi 31 Mart İstanbul Büyükşehir Başkanlığı seçimleri için çok ama çok hafif kalır. Lütfen ne demek istediğimi anlayın. 23 Haziran'da yapılacak olan seçimlere bu bilinç ve gayretle hazırlanmamız lazım." ifadesinde bulundu.

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡