Seylan Taşı ne demek, TDK'ya göre Seylan Taşı kelime anlamı nedir, nasıl kullanılır?

Seylan Taşı kelimesini ilk kez duyan bazı vatandaşlar "Seylan Taşı ne demek? Türk Dil Kurumu (TDK) sözlük anlamına göre Seylan Taşı nedir?" sorularını internetin faydalı yanını kullanarak araştırma yapıyor. Bölge Gündem editör ekibi Seylan Taşı kelimesinin anlamını kolayca öğrenmeniz için bu bilgilendirici makaleyi derledi.

Seylan Taşı ne demek, TDK'ya göre Seylan Taşı kelime anlamı nedir, nasıl kullanılır?

Türkçede bir birinden ilginç hiç duymadığımız veya çok az duyduğumuz kelime bulunur. Bunlardan bazılarının anlamı bilinmez. Bu nedenle konu ile alakalı çeşitli araştırmalar yapılmaktadır. Seylan taşı ne demek? Seylan taşı TDK sözlük anlamı nedir detayları ile derledik.

Günlük yaşantımızda bazen hiç duymadığımız, bilmediğimiz kelimelerle karşılaşabiliyoruz. Bu durumda internette kısa bir araştırma yaparak bu kelimelerle ilgili fikir ve bilgi sahibi oluyoruz. İşte o kelimelerden bir tanesi Seylan taşı kelimesi. Peki Seylan taşı ne demek? Türk Dil Kurumu (TDK) sözlük anlamına göre Seylan taşı nedir, Seylan taşı kelimesinin kaç anlamı var? İşte bu sorularınızı bu içerikte bulabilirsiniz.

ne demek

SEYLAN TAŞI NE DEMEK, TDK'YE GÖRE ANLAMI NEDİR?

Seylan taşı kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir.

TDK'ya göre Seylan taşı kelimesi anlamı şu şekildedir:

- Yapısında alüminyum ve demir bulunan bir granat türü, seylani

Türk Dil kurumu anlamı kelime anlamıTDK anlamı nedir?

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN