Melih Gökçek, Temel Karamollaoğlu'nun haline çok üzüldü! "Kendini bu duruma düşürme be abi!"

Melih Gökçek, sosyal medya hesabından Temel Karamollaoğlu'nun görüntüsünü paylaşarak, "Kendini bu duruma düşürme be abi" notunu düştü. Karamollaoğlu'nun canlı yayında alay konusu olmasına üzülen Gökçek, tavsiyede bulunmayı da ihmal etmedi.

Ankara eski Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, sosyal medya hesabındaki paylaşımlarıyla gündeme yön vermeye devam ediyor. Son olarak, Temel Karamollaoğlu'na tavsiye veren Gökçek, takipçilerinin ilgisiyle karşılaştı. Söz konusu paylaşımda Gökçek, Karamollaoğlu'nun önceki yıllara ait katıldığı bir canlı yayın programından bir kesit paylaşarak "Kendini bu duruma düşürme be abi" notunu ekledi.

Melih Gökçek, Temel Karamollaoğlu'nun haline çok üzüldü! Kendini bu duruma düşürme be abi!

"KENDİNİ BU DURUMA DÜŞÜRME BE ABİ"

Melih Gökçek, Temel Karamollaoğlu'nun meşhur canlı yayınını yıllar sonra yeniden gün yüzüne çıkardı. Bahsi geçen görüntülerde Karamollaoğlu'nun, bir araba markasını eleştirdiği ve siyasilerin bu denli lüks araçları kullanmamaları gerektiğini vurguladığı görülüyor.

Daha sonra sunucunun "Sizin arabanız nedir?" sorusuna, eleştirdiği markayı söyleyen Karamollaoğlu, yıllarca alay konusu olmuştu.

Görüntülere sosyal medya hesabında yer veren Gökçek, "Kendini bu duruma düşürme be abi" başlığıyla, Karamollaoğlu'na tavsiyede bulundu.

Melih Gökçek, Temel Karamollaoğlu'nun haline çok üzüldü! Kendini bu duruma düşürme be abi!Melih Gökçek, Temel Karamollaoğlu'nun haline çok üzüldü! Kendini bu duruma düşürme be abi!

 

0
1
0
0
0
1
1
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN