Güldür Güldür Show yeni sezon ne zaman, hangi gün? Güldür Güldür Show 10. sezon ne zaman?

Show TV ekranlarında yayınlanan Ali Sunal'ın sunduğu Güldür Güldür Show'un yeni sezona ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Peki Güldür Güldür Show yeni sezon ne zaman, hangi gün başlıyor? eski oyunculardan kimler yok? yeni oyuncular kim oldu?Güldür Güldür Show 10. sezon ne zaman 2022- 2023? Detaylar haberimizde...

Güldür Güldür Show yeni sezon ne zaman, hangi gün? Güldür Güldür Show 10. sezon ne zaman?

9 sezondur izleyici karşısına çıkan fenomen eğlence programı Güldür Güldür Show'un yeni sezona ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Biz de haberimizde Güldür Güldür Show yeni sezon ne zaman, hangi gün yayınlancak? Güldür Güldür Show 10. sezon ne zaman? Yeni sezonda kimler yok? Hangi yeni oyuncular katıldı? sorularının yanıtına yer verdik. İşte detaylar...

GÜLDÜR GÜLDÜR YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR 2022-2023?

Show TV'de yayınlanan izleyicileri kahkahaya boğan Geçen sene 2 Ekim'de başlayan, bu sene biraz geciken ekranların sevilen programı Güldür 2022-2023 yeni kadrosuyla 10. sezon ilk fragmanının yayınlayarak. yayın tarihi belli oldu. Güldür Güldür Show 10. sezonu 22 Ekim Cumartesi günü saat 20:00'da izleyicileriyle buluşuyor.

Geçen Temmuz ayında tatile giren Güldür Güldür 10.sozon ilk bölüm fragmanını yayınlayarak ilk bölümüyle. 22 Ekim 2022 Cumartesi günü saat 20:00'de Show TV yayınlayacağını duyurdu.

SHOW EKRANLARINDA HER CUMARTESİ

Güldür Güldür adlı program Show TV ekranlarında her Cumartesi yeni bölümü ile ekranlara geliyordu. Bu sezon da Güldür Güldür'ün yeni bölümlerinin Cumartesi günü saat 20:00'da ekranlara gelecek

45-001.jpg

YENİ AFİŞ BELLİ OLDU

Yeni sezon 10. yılını kutlayacak Güldür Güldür'de 10'uncu yıla özel afiş hazırlandı. İşte hazırlanan o afiş:

Bu afişe baktığımızda Güldür Güldür'ün yeni sezonunda kimlerin olacağı belli olmuş. Siz başka kimi görmek isterdiniz? Aşağıdaki yorum kısmından yazın.

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Ali Sunal’ın moderasyonuyla ekrana gelen program ‘Güldür Güldür Show’da Açelya Topaloğlu, Alper Kul, Aylin Kontente Kul, Aziz Aslan, Berkay Tulumbacı, Burak Topaloğlu, Doğa Rutkay, Giray Altınok, İrem Kahyaoğlu, Mahir İpek, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Ömür Arpacı, Özgün Aydın, Özgün Bayraktar, Toygan Avanoğlu, Uğur Bilgin, Ünal Yeter yine başarılı ve eğlenceli performanslarını sergileyecek.

Güldür Güldür Show yeni sezon ne zaman başlayacak? İşte yeni sezon Güldür Güldür oyuncu kadrosu

67.webp

YENİ AFİŞTE 'ONUR BULDU VE ÇAĞLAR ÇORUMLU' YOK

10. sezonu ile ekrana gelmek için gün sayan Güldür Güldür Show, geçtiğimiz günlerde yeni afişini yayınladı. Tanıdık yüzlerin olduğu afişte bir detay hemen göze çarptı. Dikkatli seyirciler afişte Onur Buldu ve Çağlar Çorumlu'yu aradı fakat göremedi.

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW'A KATILAN YENİ İSİMLER KİMLER?

Yeni sezonda ‘Güldür Güldür Show’ kadrosunda eski ve yeni isimler bir arada olacak. Erdem Yener yeniden ekibe dahil olurken, usta isim Hasibe Eren ve yeni bir soluk getirecek Gürhan Altundaşar kadronun yeni isimleri.

1
0
1
0
0
1
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN