CHP Iğdır'dan ne kadar oy aldı? 14 Mayıs 2023 Iğdır Seçim sonuçları son durum!

Iğdır'da oy verme işlemini tamamlayan vatandaşlar oyların sayılması için bekliyor. Bu kapsamda pek çok kişi “2023 CHP Iğdır'dan ne kadar oy aldı, Iğdır Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları nedir, kim önde” gibi sorulara yanıt arıyor. Bölge Gündem seçim özel sayfasında Iğdır Seçim sonuçları canlı olarak aktarıyor. İşte CHP'nin Iğdır'daki oy oranı!

CHP Iğdır'dan ne kadar oy aldı? 14 Mayıs 2023 Iğdır Seçim sonuçları son durum!

Yüksek seçim kurulunun seçim takvimi işlerken Iğdır seçim sonuçları için nefesler tutuldu. YSK’nın açıkladığı bilgiye göre yurt içinde 60 milyon 904 bin 499 kişi oy kullanacak. Öte yandan Iğdır'da oy verme işlemini tamamlayanlar CHP Iğdır'da ne kadar oy aldı, 14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Iğdır Seçim sonuçları nedir, Iğdır'da Cumhur ittifakı mı Millet ittifakı mı kazandı? diye araştırıyor.

CHP IĞDIR'DAN NE KADAR OY ALDI 14 MAYIS 2023 IĞDIR SEÇİM SONUÇLARI SON DURUM!

CHP Iğdır'da ne kadar oy aldı sorusunun cevabını Bölge Gündem Haber, seçim özel sayfasında bulabilirsiniz. Hemen seçim sonuçlarını canlı olarak takip edebilmek için aşağıdaki kırmızı renkli bağlantıya tıklayın. Linkteki seçim sonuçları verileri İhlas Haber Ajansı tarafından resmi olarak alınmaktadır.

2023 Iğdır Milletvekili Seçim Sonuçları İçin Tıklayın

2023 IĞDIR CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİM SONUÇLARI SON DURUM

Bilindiği gibi 14 Mayıs 2023 seçimlerinde hem milletvekilleri hem de cumhurbaşkanı seçimi yapılacak. Bu sebeple Iğdır'da hangi cumhurbaşkanı adayına ne kadar oy gittiğini de yine aşağıdaki kırmızı bağlantıya tıklayarak Cumhurbaşkanlığı sonuç sayfamızda bulabilirsiniz.

2023 Iğdır Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları İçin Tıklayın

2023 SEÇİMLERİ IĞDIR SEÇİM SONUÇLARI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA AÇIKLANACAK? IĞDIR KESİN SONUÇLAR NE ZAMAN

14 Mayıs 2023 Iğdır Cumhurbaşkanı ve milletvekili seçim sonuçları yasakların kaldırılmasıyla sandıkların açılmaya başlanmasıyla başlayacak. Bu kapsamda saat 18.00’dan YSK’dan gelecek açıklamaya göre hareket edilecek.

DİĞER İLLERİN SEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN!

Merak ettiğiniz illerin seçim sonuçlarını canlı olarak aşağıdaki linklere tıklayarak kolayca ulaşabilirsiniz.

AK Parti Bartın'dan ne kadar oy aldı? 14 Mayıs 2023 Bartın Seçim sonuçları son durum!

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN