AK Parti aday listesi belli oldu! İşte 81 il tam aday listesi!

14 Mayıs 28. Dönem Milletvekilleri seçimi için AK Parti aday listesini açıkladı. İşte AK Parti aday listesi...

AK Parti aday listesi belli oldu! İşte 81 il tam aday listesi!

14 Mayıs 2023 28. Dönem Milletvekili aday listeleri saat 17:00'a kadar YSK'ya teslim edilmesi bekleniyor. Bu kapsamda Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Milletvekili aday listesini açıkladı. Listede Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın listede yer almazken AK Parti Milletvekili aday listesi şöyle:

ADANA

1. sırada Ömer Çelik

2. sırada Ahmet Zenbilci

3. sırada Sunay Karamık

4. sırada Abdullah Doğru

5. sırada Faruk Aytek

6. sırada Mustafa Yıldız

7. sırada Hasan Hüseyin Kuşcu

8. sırada Erol Kahraman

9. sırada Kasım Pamuk

10. sırada Fatime Yurduseven

11. sırada Dinçer Dinç

12. sırada Melike Doğan

13. sırada Ramazan Çırak

14. sırada Oğuzhan Gürhani

15. sırada Mehmet Kurtaran

ADIYAMAN

Adıyaman 1 Resul Kurt

Adıyaman 2 İshak Şan

Adıyaman 3 Mustafa Alkayış

Adıyaman 4 Hüseyin Özhan

Adıyaman 5 Ziya Polat

AFYONKARAHİSAR

Afyonkarahisar 1 Ali Özkaya

Afyonkarahisar 2 İbrahim Yurdunuseven

Afyonkarahisar 3 Hasan Arslan

Afyonkarahisar 4 Ferda Ertürk

Afyonkarahisar 5 Hakkı Öztürk

Afyonkarahisar 6 Ethem Karahan

AĞRI

Ağrı 1 Ruken Kilerci

Ağrı 2 Abbas Aydın

Ağrı 3 Mehmet Ali Bilgili

Ağrı 4 Şaban Polat

AMASYA

Amasya 1 Haluk İpek

Amasya 2 Hasan Çilez

Amasya 3 Abdulkerim Buğra Şimşek

ANKARA 1. BÖLGE

Ankara-1 1 Yıldırım Tuğrul Türkeş

Ankara-1 2 Jülide Sarıeroğlu

ANkara-1 3 Murat Alparslan

Ankara-1 4 Zehranur Aydemir

Ankara-1 5 Mustafa Hasgül

Ankara-1 6 Ebru Kurban Yaldız

Ankara-1 7 Muhammed Abdullah Özer

Ankara-1 8 Osman Karaaslan

Ankara-1 9 Hasan Erçelebi

Ankara-1 10 Eyüp Gökhan Özekin

Ankara-1 11 Edibe Sinem Ersoy

Ankara-1 12 İlhami Teke

Ankara-1 13 Muhammet Tarık Kuyrukcu

ANKARA 2. BÖLGE

Ankara-2 1 Vedat Bilgin

Ankara-2 2 Lütfiye Selva Çam

Ankara-2 3 Orhan Yegin

Ankara-2 4 Zeynep Yıldız

Ankara-2 5 Osman Gökçek

Ankara-2 6 Kurtcan Çelebi

Ankara-2 7 Abdulvahap Şahin

Ankara-2 8 Cihan Ankara

Ankara-2 9 Ejder Onursal

Ankara-2 10 Servet Türkayık

Ankara-2 11 Burcu Gökalp

ANKARA 3. BÖLGE

Ankara-3 1 Fuat Oktay

Ankara-3 2 Leyla Şahin Usta

Ankara-3 3 Ömer İleri

Ankara-3 4 Asuman Erdoğan

Ankara-3 5 Ahmet Fethan Baykoç

Ankara-3 6 Remzi Albasan

Ankara-3 7 Halise Çiftci

Ankara-3 8 Ahmet Çotuk

Ankara-3 9 Ahmet Gül

Ankara-3 10 Ertunç Güngör

Ankara-3 11 Halil Hotaman

Ankara-3 12 Cansın Yılmaz Yaşar

ANTALYA

Antalya 1 Mevlüt Çavuşoğlu

Antalya 2 Mustafa Köse

Antalya 3 Tuba Vural Çokal

Antalya 4 Kemal Çelik

Antalya 5 Atay Uslu

Antalya 6 İbrahim Ethem Taş

Antalya 7 Kuddusi Müftüoğlu

Antalya 8 İzzettin Sultanyar

Antalya 9 Tülay Beşkonak Özçay

Antalya 10 Yusuf Mayıslar

Antalya 11 Betül Demirok

Antalya 12 Rüştü Peker

Antalya 13 Ferah Nur Ünal

Antalya 14 Özcan Yıldırım

Antalya 15 Mehmet Uysal

Antalya 16 Yahya Turgut

Antalya 17 İbrahim Bayuk

ARTVİN

Artvin 1 Faruk Çelik

Artvin 2 Ahmet Erdem

AYDIN

Aydın 1 Mustafa Savaş

Aydın 2 Seda Sarıbaş

Aydın 3 Ömer Özmen

Aydın 4 Mustafa Abak

Aydın 5 Mehmet Umut Tuncer

Aydın 6 Duygu Göğde

Aydın 7 Murat Gün

Aydın 8 Mehmet Arkun

BALIKESİR

Balıkesir 1 İsmail Ok

Balıkesir 2 Belgin Uygur

Balıkesir 3 Mustafa Canbey

Balıkesir 4 Ali Taylan Öztaylan

Balıkesir 5 Pakize Mutlu Aydemir

Balıkesir 6 Mehmet Aydemir

Balıkesir 7 Ahmet Gür

Balıkesir 8 Eşref Uslu

Balıkesir 9 Fatih Güngör

BİLECİK

Bilecik 1 Halil Eldemir

Bilecik 2 Hüsnü Ersoy

BİNGÖL

Bingöl 1 Feyzi Berdibek

Bingöl 2 Zeki Korkutata

Bingöl 3 Furkan Ufuk Coşkun

BİTLİS

Bitlis 1 Turan Bedirhanoğlu

Bitlis 2 Muaz Ergezen

Bitlis 3 Cebrail Yakışır

BOLU

Bolu 1 Yüksel Coşkunyürek

Bolu 2 Arzu Aydın

Bolu 3 Kazım Konak

BURDUR

Burdur 1 Adem Korkmaz

Burdur 2 Mustafa Oğuz

Burdur 3 Volkan Mengi

BURSA 1 BÖLGE

Bursa-1 1 Efkan Ala

Bursa-1 2 Refik Özen

Bursa-1 3 Ahmet Kılıç

Bursa-1 4 Emine Yavuz Gözgeç

Bursa-1 5 Mustafa Yavuz

Bursa-1 6 Ahmet Yıldız

Bursa-1 7 İrfan Akkaya

Bursa-1 8 Ömer Faruk Temiztürk

Bursa-1 9 Semih Peksert

Bursa-1 10 Mihrimah Kocabıyık

BURSA 2. BÖLGE

Bursa-2 1 Mustafa Varank

Bursa-2 2 Ayhan Salman

Bursa-2 3 Osman Mesten

Bursa-2 4 Emel Gözükara Durmaz

Bursa-2 5 Muhammet Müfit Aydın

Bursa-2 6 Mustafa Yıldırım

Bursa-2 7 Fuat Alpaslan

Bursa-2 8 Süleyman Çelik

Bursa-2 9 Asuman Akçay Sakallı

Bursa-2 10 Mustafa Kaya

ÇANAKKALE

Çanakkale 1 Ayhan Gider

Çanakkale 2 Jülide İskenderoğlu

Çanakkale 3 Nazım Hikmet Keskiner

Çanakkale 4 Halil Zahit Mert

ÇANKIRI

Çankırı 1 Muhammet Emin Akbaşoğlu

Çankırı 2 Salim Çivitcioğlu

ÇORUM

Çorum 1 Yusuf Ahlatcı

Çorum 2 Oğuzhan Kaya

Çorum 3 Zeki Gül

Çorum 4 Ramazan Kelepircioğlu

DENİZLİ

Denizli 1 Cahit Özkan

Denizli 2 Şahin Tin

Denizli 3 Nilgün Ök

Denizli 4 Ekrem Başer

Denizli 5 Osman Yüceliş

Denizli 6 Birtan Şahan

Denizli 7 Feride Kabadayılar

DİYARBAKIR

Diyarbakır 1 Mehmet Galip Ensarioğlu

Diyarbakır 2 Mehmet Said Yaz

Diyarbakır 3 Suna Kepolu Ataman

Diyarbakır 4 Ayşegül Biçer

Diyarbakır 5 Aziz Alper Biten

Diyarbakır 6 Abdulvahit Güvensen

Diyarbakır 7 Feyzullah Şimşek

Diyarbakır 8 Hatice Seydaoğlu

Diyarbakır 9 Abdurrahman Kikizade

Diyarbakır 10 Tahsin Arslan

Diyarbakır 11 Muhammed Ahmet Mahsum Melikoğlu

Diyarbakır 12 Seyid Kutup Yıldırım

EDİRNE

Edirne 1 Fatma Aksal

Edirne 2 Tarık Hatipler

Edirne 3 Erdinç Çekiç

Edirne 4 Sevda Nur Kurban

ELAZIĞ

Elazığ 1 Erol Keleş

Elazığ 2 Ejder Açıkkapı

Elazığ 3 Mahmut Rıdvan Nazırlı

Elazığ 4 Mücahit Yanılmaz

Elazığ 5 Hasan Murat Öz

ERZİNCAN

Erzincan 1 Süleyman Karaman

Erzincan 2 Mehmet Cavit Şireci

ERZURUM

Erzurum 1 Selami Altınok

Erzurum 2 Fatma Öncü

Erzurum 3 Mehmet Emin Öz

Erzurum 4 Abdurrahim Fırat

Erzurum 5 Ayşe Deniz Çelik

Erzurum 6 Muhammed Gökberk Kocaaliler

ESKİŞEHİR

Eskişehir 1 Fatih Dönmez

Eskişehir 2 Ayşen Gürcan

Eskişehir 3 Ali Demirel

Eskişehir 4 Hakan Çizmelioğlu

Eskişehir 5 Pınar Turhanoğlu Gücüyener

Eskişehir 6 Derya Çıraklı Gaziantep 1 Abdulhamit Gül

GAZİANTEP

Gaziantep 2 Mehmet Eyup Özkeçeci

Gaziantep 3 Ali Şahin

Gaziantep 4 Derya Bakbak

Gaziantep 5 Mesut Bozatlı

Gaziantep 6 Şehzade Demir

Gaziantep 7 İrfan Çelikaslan

Gaziantep 8 Bünyamin Bozgeyik

Gaziantep 9 Feray Yılmaz

Gaziantep 10 Muhammed Hakan Tanrıöver

Gaziantep 11 Hasan Teke

Gaziantep 12 Abdullah Durdu

Gaziantep 13 Cuma Reyhan

Gaziantep 14 Abdullah Korkmaz

GİRESUN

Giresun 1 Nazım Elmas

Giresun 2 Ali Temür

Giresun 3 Tolga Erener

Giresun 4 Berrin Aydın

GÜMÜŞHANE

Gümüşhane 1 Celalettin Köse

Gümüşhane 2 Ünal Yılmaz

HAKKARİ

Hakkari 1 Abdulmuttalip Özbek

Hakkari 2 Mehmet Budak

Hakkari 3 Hikmet Yaşar

HATAY

Hatay 1 Adem Yeşildal

Hatay 2 Abdulkadir Özel

Hatay 3 Hüseyin Yayman

Hatay 4 Kemal Karahan

Hatay 5 Zehra Eren

Hatay 6 Cengiz Yıldız

Hatay 7 Filiz Özçörekçi

Hatay 8 Ahmet Alper Soylu

Hatay 9 Mehmet Hakan Yılmaz

Hatay 10 Halil Ersen Doğan

Hatay 11 Necmiddin Çito

ISPARTA

Isparta 1 Mehmet Uğur Gökgöz

Isparta 2 Osman Zabun

Isparta 3 Yakup Kütük

Isparta 4 Nesrin Semiz

MERSİN

Mersin 1 Nureddin Nebati

Mersin 2 Ali Kıratlı

Mersin 3 Havva Sibel Söylemez

Mersin 4 Faruk Dinç

Mersin 5 Mehmet Akdoğan

Mersin 6 Ali İhsan Gök

Mersin 7 Serkan Tanrıkulu

Mersin 8 Hakkı Meniz

Mersin 9 Fatih Dölek

Mersin 10 Mustafa Erim

Mersin 11 Firdevs Aktürk

Mersin 12 Halit Pekduran

Mersin 13 Seçkin Taş

İSTANBUL 1. BÖLGE

İstanbul-1 1 Murat Kurum

İstanbul-1 2 Erkan Kandemir

İstanbul-1 3 Hasan Turan

İstanbul-1 4 Müşerref Pervin Tuba Durgut

İstanbul-1 5 Hulusi Şentürk

İstanbul-1 6 Mustafa Hulki Cevizoğlu

İstanbul-1 7 Tuğba Işık Ercan

İstanbul-1 8 İsmail Erdem

İstanbul-1 9 Yahya Çelik

İstanbul-1 10 Behiye Eker

İstanbul-1 11 Serkan Bayram

İstanbul-1 12 Ümmügülşen Öztürk

İstanbul-1 13 Azmi Ekinci İstanbul-1 14 Nurettin Alan

İstanbul-1 15 Fatih Süleyman Denizolgun

İstanbul-1 16 Leman Yenigün

İstanbul-1 17 Esma Ersin

İstanbul-1 18 Umut Arman Sonay

İstanbul-1 19 Ali Sevinç

İstanbul-1 20 Mahmut Eminmollaoğlu

İstanbul-1 21 Rüstem Kabil

İstanbul-1 22 Ali Yazlı

İstanbul-1 23 Aydoğan Ahıakın

İstanbul-1 24 Zeynettin Aydın

İstanbul-1 25 Cemal Donat

İstanbul-1 26 Ebru Saracoğlu

İstanbul-1 27 Ayşegül Esra Atik

İstanbul-1 28 Fatih Ögün

İstanbul-1 29 Zeynep Bayır

İstanbul-1 30 Murat Açık

İstanbul-1 31 Veli Arslan

İstanbul-1 32 Yunus Fırat Aydın

İstanbul-1 33 Mustafa Naim Yağcı

İstanbul-1 34 Furkan Gökgöz

İstanbul-1 35 Nurettin Alagöz

İSTANBUL 2. BÖLGE

İstanbul-2 1 Süleyman Soylu

İstanbul-2 2 Halit Yerebakan

İstanbul-2 3 Rabia Kalender İlhan

İstanbul-2 4 Mehmet Önder Aksakal

İstanbul-2 5 Mustafa Demir

İstanbul-2 6 İsmail Emrah Karayel

İstanbul-2 7 Zafer Sırakaya

İstanbul-2 8 Büşra Paker

İstanbul-2 9 Sevan Sıvacıoğlu

İstanbul-2 10 Derya Ayaydın

İstanbul-2 11 Adem Yıldırım

İstanbul-2 12 Sena Nur Çelik

İstanbul-2 13 Ahmet Bilal Kıymaz

İstanbul-2 14 Hüseyin Eroğlu

İstanbul-2 15 Enes Eminoğlu

İstanbul-2 16 Ahmet Hamdi Çamlı

İstanbul-2 17 Emre Ustaosmanoğlu

İstanbul-2 18 Şevki Şar

İstanbul-2 19 Cahit Altunay

İstanbul-2 20 Ömer Fuat Günday

İstanbul-2 21 Orhan Narin

İstanbul-2 22 Selçuk Kar

İstanbul-2 23 Kemal Oğuz Kıdil

İstanbul-2 24 Ferşat Yıldırım

İstanbul-2 25 Ecrin Nazlı İnan

İstanbul-2 26 Nazif Barış Çiftçioğlu

İstanbul-2 27 Beşir Açıkça

İSTANBUL 3. BÖLGE

İstanbul-3 1 Numan Kurtulmuş

İstanbul-3 2 Özlem Zengin

İstanbul-3 3 Cüneyt Yüksel

İstanbul-3 4 Zekeriya Yapıcıoğlu

İstanbul-3 5 Halis Dalkılıç

İstanbul-3 6 Rümeysa Kadak

İstanbul-3 7 Oğuz Üçüncü

İstanbul-3 8 Necmi Kadıoğlu

İstanbul-3 9 Şamil Ayrım

İstanbul-3 10 Seda Gören Bölük

İstanbul-3 11 Nilhan Ayan

İstanbul-3 12 Yıldız Konal Süslü

İstanbul-3 13 Şengül Karslı

İstanbul-3 14 Yücel Arzen Hacıoğulları

İstanbul-3 15 Halime Kökce

İstanbul-3 16 Mehmet Sarı

İstanbul-3 17 Nevzat Şatıroğlu

İstanbul-3 18 Ekrem Görçeker

İstanbul-3 19 Necati Karagöz

İstanbul-3 20 Rasim Erdoğmuş

İstanbul-3 21 Yusuf Aslan

İstanbul-3 22 Mustafa Korkut

İstanbul-3 23 Mutlu Bozoğlu

İstanbul-3 24 Feti Ahmet Balın

İstanbul-3 25 Oktay Şamdanlı

İstanbul-3 26 Mehmet Yıldız

İstanbul-3 27 Yılmaz Durmuş

İstanbul-3 28 Nevin Mine Vural

İstanbul-3 29 Memet Yalçın

İstanbul-3 30 Nazif Çetin

İstanbul-3 31 Ramazan Arkan

İstanbul-3 32 Harun Çelik

İstanbul-3 33 Rasim Yağar

İstanbul-3 34 Cemal Toptancı

İstanbul-3 35 Recep Seyyar

İstanbul-3 36 Ali Çiçek

İZMİR 1. BÖLGE

İzmir-1 1 Mehmet Kasapoğu

İzmir-1 2 Mahmut Atilla Kaya

İzmir-1 3 Şebnem Bursalı

İzmir-1 4 Mehmet Ali Çelebi

İzmir-1 5 Cemal Bekle

İzmir-1 6 Savcı Sayan

İzmir-1 7 Enes Efendioğlu

İzmir-1 8 Ömür Şanlı

İzmir-1 9 Mehmet Sadık Tunç

İzmir-1 10 Nisa Alptekin

İzmir-1 11 Mehmet Said Başdaş

İzmir-1 12 Selahattin Serdar Muçay

İzmir-1 13 Berkan Yıldızhan

İzmir-1 14 Hatice Yeliz Karataş

İZMİR 2. BÖLGE

İzmir-2 1 Eyyüp Kadir İnan

İzmir-2 2 Fehmi Alpay Özalan

İzmir-2 3 Ceyda Bölünmez Çankırı

İzmir-2 4 Yaşar Kırkpınar

İzmir-2 5 Kerem Ali Sürekli

İzmir-2 6 Muhammet Doğan

İzmir-2 7 Dilek Yıldız

İzmir-2 8 İsmail Hancı

İzmir-2 9 Ahmet Can Çelik

İzmir-2 10 Gülşen Gezici

İzmir-2 11 Halil Polat

İzmir-2 12 Veysel Güldoğan

İzmir-2 13 Güven Demirağ

İzmir-2 14 Yasin Demirel

KARS

Kars 1 Adem Çalkın

Kars 2 Yunus Kılıç

Kars 3 Serkant Aykul

KASTAMONU

Kastamonu 1 Halil Uluay

Kastamonu 2 Fatma Serap Ekmekci

Kastamonu 3 Mehmet Umur

KAYSERİ

Kayseri 1 Hulusi Akar

Kayseri 2 Ayşe Böhürler

Kayseri 3 Şaban Çopuroğlu

Kayseri 4 Murat Cahid Cıngı

Kayseri 5 Sayın Bayar Özsoy

Kayseri 6 Mahmut Gürcan

Kayseri 7 Emine Timuçin

Kayseri 8 Hüseyin Cahit Özden

Kayseri 9 Hüseyin Okandan

Kayseri 10 Deniz Mustafa Çağan

KIRIKLARELİ

Kırklareli 1 Ahmet Gökhan Sarıçam

Kırklareli 2 Hüseyin Tuzcu

Kırklareli 3 Neşe Kiraz

Kırşehir 1 Necmettin Erkan

Kırşehir 2 Osman Arslan

KOCAELİ

Kocaeli 1 Sadettin Hülagü

Kocaeli 2 Radiye Sezer Katırcıoğlu

Kocaeli 3 Veysal Tipioğlu

Kocaeli 4 Mehmet Akif Yılmaz

Kocaeli 5 Cemil Yaman

Kocaeli 6 Sami Çakır

Kocaeli 7 Yasemin Özdemir

Kocaeli 8 Mehmet Ellibeş

Kocaeli 9 Ali Güney

Kocaeli 10 Berna Abiş

Kocaeli 11 Hasan Soba

Kocaeli 12 Erkan Aksoy

Kocaeli 13 Gülay Artut

Kocaeli 14 İbrahim Efe

KONYA

Konya 1 Tahir Akyürek

Konya 2 Orhan Erdem

Konya 3 Selman Özboyacı

Konya 4 Meryem Göka

Konya 5 Abdullah Ağralı

Konya 6 Mehmet Baykan

Konya 7 Ziya Altunyaldız

Konya 8 Latif Selvi

Konya 9 Mustafa Hakan Özer

Konya 10 Faruk Özçelik

Konya 11 Burhanettin Sevencan

Konya 12 Saadet Armağan Güleç Korumaz

Konya 13 Ercan Uslu

Konya 14 Hümeyra Saçkesen

Konya 15 Muhammed Zeren

KÜTAHYA

Kütahya 1 Adil Biçer

Kütahya 2 İsmail Çağlar Bayırcı

Kütahya 3 Mehmet Demir

Kütahya 4 Esra Özbek Balcı

Kütahya 5 Mustafa Altuğ Atalay

MALATYA

Malatya 1 Bülent Tüfenkci

Malatya 2 İhsan Koca

Malatya 3 İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak

Malatya 4 Abdurrahman Babacan

Malatya 5 Vahit Atalan

Malatya 6 Ramazan Özcan

MANİSA

Manisa 1 Bahadır Yenişehirlioğlu

Manisa 2 Murat Baybatur

Manisa 3 Tamer Akkal

Manisa 4 Ahmet Mücahit Arınç

Manisa 5 Mehmet Ali Özkan

Manisa 6 Ayşe Nevin Sert

Manisa 7 Mürşit Gedizli

Manisa 8 Fatih Katıöz

Manisa 9 Ahmet Palabıyık

Manisa 10 Yaşar Demirel

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş 1 Vahit Kirişçi

Kahramanmaraş 2 Ömer Oruç Bilal Debgici

Kahramanmaraş 3 Mevlüt Kurt

Kahramanmaraş 4 Tuba Köksal

Kahramanmaraş 5 Mehmet Şahin

Kahramanmaraş 6 Hasan Gezginç

Kahramanmaraş 7 Koray Kıraç

Kahramanmaraş 8 Ramazan Gürbak

MARDİN

Mardin 1 Faruk Kılıç

Mardin 2 Muhammed Adak

Mardin 3 Mehmet Akif Nuhoğlu

Mardin 4 Abdulvahap Arbağ

Mardin 5 Mehmet Samsa

Mardin 6 Ayhan Aslan

MUĞLA

Muğla 1 Kadem Mete

Muğla 2 Yakup Otgöz

Muğla 3 Eylem Tan

Muğla 4 Turgay Öztürk

Muğla 5 Ali Mete Karagöz

Muğla 6 Hakan Fevzi İlhan

Muğla 7 Ali Tekin

MUŞ

Muş 1 Mehmet Emin Şimşek

Muş 2 Nur Ahmet Kılıçaslan

Muş 3 Muhammed Bahaddin İşık

NEVŞEHİR

Nevşehir 1 Süleyman Özgün

Nevşehir 2 Emre Çalışkan

Nevşehir 3 Mustafa Rauf Yanar

NİĞDE

Niğde 1 Cevahir Uzkurt

Niğde 2 Yavuz Ergun

Niğde 3 İbrahim Baloğlu

ORDU

Ordu 1 Mahmut Özer

Ordu 2 İbrahim Ufuk Kaynak

Ordu 3 Mustafa Hamarat

Ordu 4 İsa Yüksel

Ordu 5 İsa Gül

Ordu 6 Samet Özdemir

RİZE

Rize 1 Muhammed Avcı

Rize 2 Harun Mertoğlu

Rize 3 Yılmaz Katmer

SAKARYA

Sakarya 1 Lütfi Bayraktar

Sakarya 2 Çiğdem Erdoğan Atabek

Sakarya 3 Ali İnci

Sakarya 4 Ertuğrul Kocacık

Sakarya 5 Murat Kaya

Sakarya 6 Akif Adnan Dizer

Sakarya 7 Kürşat Kılıç

Sakarya 8 Rahmi Can Şeşen

SAMSUN

Samsun 1 Mehmet Muş

Samsun 2 Çiğdem Karaaslan

Samsun 3 Yusuf Ziya Yılmaz

Samsun 4 Orhan Kırcalı

Samsun 5 Ersan Aksu

Samsun 6 Mücahit Yılmaz

Samsun 7 Havva Şen Saygın

Samsun 8 Kadir Kayan

Samsun 9 İrfan Şenocak

SİİRT

Siirt 1 Mervan Gül

Siirt 2 Feyzi Sevgili

Siirt 3 Lokman Özcan

SİNOP

Sinop 1 Nazım Maviş

Sinop 2 Seyit Ali Çetin

SİVAS

Sivas 1 Abdullah Güler

Sivas 2 Hakan Aksu

Sivas 3 Rukiye Toy

Sivas 4 Rüstem Yüce

Sivas 5 Serdar Öksüm

TEKİRDAĞ

Tekirdağ 1 Mestan Özcan

Tekirdağ 2 Gökhan Diktaş

Tekirdağ 3 Çiğdem Koncagül

Tekirdağ 4 Hakan Sunal

Tekirdağ 5 Abdullah Öğe

Tekirdağ 6 Akın Yılmaz

Tekirdağ 7 Müge Yıldız Topak

Tekirdağ 8 Defne Gezer

TOKAT

Tokat 1 Yusuf Beyazıt

Tokat 2 Mustafa Arslan

Tokat 3 Cüneyt Aldemir

Tokat 4 Adem Dizer

Tokat 5 Mehmet Can

TRABZON

Trabzon 1 Adil Karaismailoğlu

Trabzon 2 Mustafa Şen

Trabzon 3 Yılmaz Büyükaydın

Trabzon 4 Vehbi Koç

Trabzon 5 Meryem Sürmen

Trabzon 6 Zafer Ofluoğlu

TUNCELİ

Tunceli 1 Hakan Özer

ŞANLIURFA

Şanlıurfa 1 Bekir Bozdağ

Şanlıurfa 2 Abdulkadir Emin Önen

Şanlıurfa 3 Abdürrahim Dusak

Şanlıurfa 4 Mehmet Ali Cevheri

Şanlıurfa 5 Cevahir Asuman Yazmacı

Şanlıurfa 6 İbrahim Eyyüpoğlu

Şanlıurfa 7 Hikmet Başak

Şanlıurfa 8 Mehmet Faruk Pınarbaşı

Şanlıurfa 9 Mahmut Kaçar

Şanlıurfa 10 Nihat Kılıç

Şanlıurfa 11 Emre Karaçizmeli

Şanlıurfa 12 Mehmet İlhami Günbegi

Şanlıurfa 13 Abdullah Aksak

Şanlıurfa 14 Abdurrahim Toru

UŞAK

Uşak 1 İsmail Güneş

Uşak 2 Fahrettin Tuğrul

Uşak 3 Hilal Sabancı

VAN

Van 1 Burhan Kayatürk

Van 2 Kayhan Türkmenoğlu

Van 3 Abdulahat Arvas

Van 4 Azad Kartal

Van 5 Selma Biçek

Van 6 Muhammed Çalağan

Van 7 Ömer Faruk Karakurt

Van 8 Muhammed Affan Orhan

YOZGAT

Yozgat 1 Abdulkadir Akgül

Yozgat 2 Süleyman Şahan

Yozgat 3 İskender Minar

Yozgat 4 Yusuf İbiş

ZONGULDAK

Zonguldak 1 Muammer Avcı

Zonguldak 2 Saffet Bozkurt

Zonguldak 3 Ahmet Çolakoğlu

Zonguldak 4 Nejdet Tıskaoğlu

Zonguldak 5 Dilek Kaya

AKSARAY

Aksaray 1 Cengiz Aydoğdu

Aksaray 2 Hüseyin Altınsoy

Aksaray 3 Sevinç Kasal

Aksaray 4 Sinan Özkan

BAYBURT

Bayburt 1 Orhan Ateş

KARAMAN

Karaman 1 Selman Oğuzhan Eser

Karaman 2 Osman Sağlam

Karaman 3 Fatma Çoştu

KIRIKKALE

Kırıkkale 1 Mustafa Kaplan

Kırıkkale 2 Ergün Tekin

Kırıkkale 3 Muhammet Emin Avundukluoğlu

BATMAN

Batman 1 Ferhat Nasıroğlu

Batman 2 Serkan Ramanlı

Batman 3 Murat Güneştekin

Batman 4 Muhsine Bozkurt

Batman 5 Fırat Tunç

ŞIRNAK

Şırnak 1 Aslan Tatar

Şırnak 2 Hatice Atan

Şırnak 3 Bedirhan Şık

Şırnak 4 Abdulkerim Gündüz

BARTIN

Bartın 1 Yusuf Ziya Aldatmaz

Bartın 2 Turhan Kalaycı

ARDAHAN

Ardahan 1 Kaan Koç

Ardahan 2 Güven Karakoyun

IĞDIR

Iğdır 1 Cantürk Alagöz

Iğdır 2 Ahmet Tutulmaz

YALOVA

Yalova 1 Ahmet Büyükgümüş

Yalova 2 Meliha Akyol

Yalova 3 Erhan Dede

KARABÜK

Karabük 1 Cem Şahin

Karabük 2 Durmuş Ali Keskinkılıç

Karabük 3 Hüseyin Gündoğdu

KİLİS

Kilis 1 Ahmet Salih Dal

Kilis 2 Fazıl Arısoy

OSMANİYE

Osmaniye 1 Derya Yanık

Osmaniye 2 Seydi Gülsoy

Osmaniye 3 İlyas Yiğit

Osmaniye 4 Mesut Tokur

DÜZCE

Düzce 1 Ayşe Keşir

Düzce 2 Ercan Öztürk

Düzce 3 Hakan Kuşçuoğlu

4
3
1
2
1
3
3
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN
Son Haberler
Emekli ikramiyesi ne zaman ödenecek? Emekliye bayram ikramiyesinde flaş rakam
Emekli ikramiyesi ne zaman ödenecek? Emekliye bayram ikramiyesinde flaş rakam
Günlük burç yorumları 31 Mayıs 2024 Cuma| Bugün sizleri neler bekliyor? Aşk, Para, Sağlık, Kariyer
Günlük burç yorumları 31 Mayıs 2024 Cuma| Bugün sizleri neler bekliyor? Aşk, Para, Sağlık, Kariyer
BİM’de yarın kaçırılmayacak aktüel ürünler: Mayıs ayının son fırsatı…
BİM’de yarın kaçırılmayacak aktüel ürünler: Mayıs ayının son fırsatı…
Türkiye’de kriz var mı, yok mu? Ünlü ekonomist Mahfi Eğilmez son noktayı koydu…
Türkiye’de kriz var mı, yok mu? Ünlü ekonomist Mahfi Eğilmez son noktayı koydu…
Çok Okunanlar
Günlük burç yorumları 31 Mayıs 2024 Cuma| Bugün sizleri neler bekliyor? Aşk, Para, Sağlık, Kariyer
Günlük burç yorumları 31 Mayıs 2024 Cuma| Bugün sizleri neler bekliyor? Aşk, Para, Sağlık, Kariyer
Günlük burç yorumları: 30 Mayıs 2024 Perşembe, Aslan, Koç, Oğlak, Başak...
Günlük burç yorumları: 30 Mayıs 2024 Perşembe, Aslan, Koç, Oğlak, Başak...
30 Mayıs Perşembe hava durumu nasıl olacak? Bugün hava sıcaklığı ne kadar olacak, yağmur yağacak mı?
30 Mayıs Perşembe hava durumu nasıl olacak? Bugün hava sıcaklığı ne kadar olacak, yağmur yağacak mı?
'Dünya bir manyağın barbarlığını izliyor''! 30 Mayıs perşembe tüm Gazete manşetleri
'Dünya bir manyağın barbarlığını izliyor''! 30 Mayıs perşembe tüm Gazete manşetleri
Yorumlananlar
Ünlü Sanatçı Deniz Akkaya, kızının koruma altına alınmasından sonra isyan etti! 'Salak salak yorumlar yazmayın'
Ünlü Sanatçı Deniz Akkaya, kızının koruma altına alınmasından sonra isyan etti! 'Salak salak yorumlar yazmayın'