Zafer Şahin, İmamoğlu ve Akşener'in sarılmasını yorumladı: "Milletin gözü önünde dört dörtlük bir tiyatro oynanıyor"

Milliyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Zafer Şahin, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na verilen hapis cezası sonrası yaşananları değerlendirerek, "Bu milletin gözü önünde dört dörtlük bir tiyatro oynanıyor. 'Türkiye'de yargı bağımsız değil, Erdoğan'ın kontrolünde' diyenler, bağımsız olmadıklarını iddia ettikleri yargının kararını birbirlerine sarılarak kutluyorlar" dedi.

Milliyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Zafer Şahin, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na YSK üyelerine hakaret ettiği gerekçesiyle verilen Anadolu 7. Asliye Ceza Mahkemesince verilen 2 yıl 7 ay 15 gün hapis cezasını değerlendirdi.

Zafer Şahin, İmamoğlu ve Akşener'in sarılmasını yorumladı: Milletin gözü önünde dört dörtlük bir tiyatro oynanıyor

"SİZ NİYE BAYRAM GİBİ SEVİNİYORSUNUZ, SARILIYORSUNUZ?"

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na sarılmasını da yorumlayan Zafer Şahin şu ifadeleri kullandı:

"Bu görüntü şudur. Türkiye'de yargı bağımsız değil deyip de yargının kendi aleyhlerine verdiği bir karara düğün, bayram sevinme garabetidir. Bir tez çökmüştür. Madem yargı bağımsız değil, yargı iktidarın kontrolünde, siz niye bayram gibi seviniyorsunuz, sarılıyorsunuz?

Zafer Şahin, İmamoğlu ve Akşener'in sarılmasını yorumladı: Milletin gözü önünde dört dörtlük bir tiyatro oynanıyor

O kadar tuhaf bir şey ki hiçbirimizin ömrü hayatında görmediği, bizden sonraki kuşaklarında göremeyeceği dört dörtlük bir tiyatro oynanıyor. Bu milletin gözü önünde dört dörtlük bir tiyatro oynanıyor. 'Türkiye'de yargı bağımsız değil, Erdoğan'ın kontrolünde' diyenler, bağımsız olmadıklarını iddia ettikleri yargının kararını birbirlerine sarılarak kutluyorlar."

İlgili Haberler
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN