Kubilay Öztürk

Kubilay Öztürk

Yeni İşlere Yenilenmiş Bir Ekip

Şimdi Yeni İşler Zamanı sloganıyla seçimi kazanarak, belediye başkanlığında ikinci dönemine başlayan Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, belediye yönetiminde ikinci beş yılda görev yapacak yardımcılarının atamasını yaptı. Geçen dönem belediye başkan yardımcılarından Hakan Ögütçü ve Vahap Doğan yeni dönemde görev almazken, Atakan Yüce, Ahmet Emil ve Tarık Kuru görevlerine devam ediyor olacak. İkinci dönemin dikkat çeken ismi ise geçtiğimiz beş yılda Başkan Ahmet Cin ile çok sıkı bir iş birliği içinde çalışan başkan danışmanlarından Selim Bayram'ın başkan yardımcılığı ataması oldu.
Başkan Ahmet Cin’in ikinci belediye başkanlığı döneminde Selim Bayram'ın yanı sıra Hayrettin Yeşilyurt, Nuri Tüzek ve Ali Çelik, yeni dönem için Ahmet Cin tarafından atanan yeni isimler oldu. Bu yeni isimlerden Ali Çelik'in diğerlerinden farkı Ahmet Cin öncesi Pendik Belediye Başkan yardımcılığı yapmış tecrübeli bir isim olması.

Evet, şimdi yeni işler zamanı sloganının hayata geçmesi için bütün sorumluluğu üstüne almış olan Başkan Ahmet Cin, yeni işler için bu ekibe karar verdiyse sonucun faturasını öncelikli olarak kendisi ödeyeceği için bize düşen hayırlı olsun demektir. İnanıyoruz ki, başkan Cin, bilgisi, tecrübesi, donanımı ve hepsinden önemlisi de ferasetiyle ikinci döneminde birinci döneminden çok daha dikkat çekecek işlere imza atacak bir ekip oluşturmuş olarak, kuvvetlendirdiği ekibiyle Pendiklinin tekrar başkan seçerek kendisine verdiği yeni işlere imza atma fırsatını değerlendirecektir.

Zamanın inanılmaz bir hızla akıp gittiği bir dönemin insanları olarak kısa bir süre sonra Başkan Ahmet Cin için ikinci beş yıl da bitmiş olacak. Mevla görelim neyler, neylerse güzel eyler. Allah utandırmasın...

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN