Şampiyonlar Ligi Kuraları Önceden Belli Miydi | Ahmet Çakar'dan Bomba İddia

Bugün saat 14:00'da gerçekleşen Şampiyonlar Ligi kura çekiminde Beşiktaş Bayern Münih ile eşleşti. Ancak rakibi bu denli güçlü olan Beşiktaş'ın şanssızlığı herkesi üzdü. Yorumcu Ahmet Çakar ortaya öyle bir iddia attı ki, okuyanlara acaba dedirtti.

Şampiyonlar Ligi Kuraları Önceden Belli Miydi | Ahmet Çakar'dan Bomba İddia

Eski hakem ve futbol yorumcusu Ahmet Çakar Bayern Münih ile eşleşen Beşiktaş'ın kurban seçildiğini iddia etti. Çakar'ın iddialarına göre Şampiyonlar Ligi kura çekimleri önceden belliydi ve, Münih'in devam etmesi için Beşiktaş'ın kullanıldığını öne sürdü.

Çakar'ın sosyal medyada paylaştığı yazı ise şu şekilde;

"Mafya görevde! UEFA , Şampiyonlar Ligindeki tek Alman takım Bayern Münih'in devam etmesi için takımımız Beşiktaş'ı kurban etti. "

Bu iddiaların ardından kafalar karışırken, Beşiktaşın bu kadar güçlü bir rakiple eşleşmesi Beşiktaş taraftarlarını üzerken sosyal medya üzerinde bir çok kişi durumla ilgili capsler paylaştı.

Şampiyonlar Ligindeki temsilcimiz Beşiktaş, Bayern Münih'le eşleşti.İsviçre'nin Nyon kentinde Pazartesi günü yapılan kura çekiminde Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi son 16 turundaki rakibi Bayern Münih oldu.Tarihinde ilk kez gruptan çıkan siyah beyazlı ekip, kura çekimine de seribaşı olarak katıldı. Porto, Leipzig ve Monaco ile aynı grupta yer alan Beşiktaş, 14 puan topladı ve 16 gol kaydetti.

MAÇ TARİHLERİ

Şampiyonlar Ligi'nde ilk tur karşılaşmaları 13 -14 ve 20 -21 Şubat, rövanşları ise 6-7 ile 13-14 Mart tarihlerinde oynanacak.UEFA Şampiyonlar Ligi'nde final mücadelesi ise 26 Mayıs tarihinde Kiev Olimpiyat Stadı'nda.

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡