Rüyada Ev Sahibi Görmek

Rüyada ev sahibi görmek, kişinin yakın çevresinde olmayan biriyle arasında yaşayacağı anlaşmazlıklara ve kavgaya işaret eden rüya, yaşanacak çatışmalar sonucunda kişinin huzurunun bir anda bozulması olarak da tabir edilir.

Rüyada Ev Sahibi Görmek

Kişi gerçek hayatındaki ev sahibini rüyasında görürse, ev değişikliği veya evden çıkma gibi durumlar yaşamak zorunda kalır.

Rüyada Ev Sahibi İle Kavga Etmek

Hayra yorulmaz ve kişinin asabi hareketleri nedeniyle başının derde gireceğini, yaptığı yanlış davranışların çevresi tarafından hoş karşılanmadığı için sevimsiz durumlara düşeceğini bildirir. Ev sahibi ile tartışmak, gerçek hayatta da kişinin evi ile veya mülkleri ile ilgili konularda başının derde gireceğini ya da bir emlak alım satımı ile ilgili konuda dolandırıcı veya sahtekar kimseler yüzünden para kaybına uğrayarak zor günler geçireceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Ev Sahibi Olmak

Ev sahibi olduğunu gören kişi gerçek hayatında da mal, mülk sahibi olur. Zenginleşmek anlamına da gelen rüya, kişinin alım gücünün her geçen gün daha da artacağı şeklinde tabir edilir ve yatırım amaçlı tarla, arsa veya dükkan gibi bir mal alınacağına da yorulur. Büyük ve yeni bir ev aldığını ya da sahibi olduğunu gören kişiler işyeri açarlar ve çok karlı yatırımlar, girişimler sonucunda oldukça zengin biri haline gelirler. Küçük ve eski bir ev almak ise kişinin ne yaparsa yapsın her seferinde başa döndüğüne ve hayatını bir türlü istediği hale getiremediğine delalettir.

Rüyada Ev Sahibi Görmenin  Yorumu

Gerçek yaşamında sorunlarla yüzleşmekten kaçınan, sıkıntılarını sürekli sümen altı yaparak erteleyen ancak biriken problemler nedeni ile her zaman stresli bir hayat yaşayan kişilerin ruh hallerine ilişkin bilgiler verir. Ev sahibi görmek kişinin yaşamında kaçtığı ve görüşmek istemediği, kendisine stres sebebi olan kimseler olduğuna da delalettir.

15
4
0
2
2
0
3
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡