Onur Büyüktopçu Kimdir, Aslen Nerelidir, Kaç yaşında?

Yemkteyiz yarışmasının başarılı sunucusu Onur Büyüktopçu kimdir, aslen nerelidir, kaç yaşındadır. Sizler için araştırdık İşte Onur Büyüktopçu'nun biyografisi...

Onur Büyüktopçu Kimdir, Aslen Nerelidir, Kaç yaşında?

24 Nisan 1982 İstanbul doğumlu olan Onur Büyüktopçu oyunculuğun yanında aynı zamanda cast direktörü ve menajerlik de yapmaktadır. Oyunculuk eğitimini Londra'da "Academy of Creative Training Brighton Act London Film Academy"de alan ünlü oyuncu ilk oyunculuk deneyimini 2003 yılında almıştır. Ekran serüvenine bir zamanların fenomen dizisi Lise Defteri ile başlayan Büyüktopçu, dizide "Yusuf" karakterine hayat vermiştir.

Onur Büyüktopçu Kimdir, Aslen Nerelidir, Kaç yaşında?

Oyunculuğa film ve dizilerle devam eden Büyüktopçu; Fırtınalı Aşk,Doktorlar, Kavak Yelleri, Tatlı Bela Fadime, Üç Tatlı Cadı, Memleket Hikayeleri ve Hürmüz Gelin adlı yapımlarda rol aldı. Son olarak Star TV'de ekrana gelen Kiralık Aşk dizisiyle gündeme gelen Onur Büyüktopçu, dizide canlandırdığı Koray karakteriyle adını duyurmuştur. Yarışma programı sunuculuğu ile ekranlara geri dönen ünlü oyuncu; TV8'de ekrana gelmeye başlayan Yemekteyiz adlı programı sunmaktadır.

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡