Hasan Küçükçetin kimdir? Nereli, kaç yaşında? Evli mi?

TRT 1'in yeni dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs'ın oyuncu kadrosunda yer alan başarılı oyuncu Hasan Küçükçetin kimdir? Nereli, kaç yaşında? Evli mi? Detaylar haberimizde...

Hasan Küçükçetin kimdir? Nereli, kaç yaşında? Evli mi?

Menekşe ile Halil ve Yaprak Dökümü gibi başarılı dizilerde rol olan ünlü oyuncu yepyeni diziyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Peki Hasan Küçükçetin kimdir? Nereli, kaç yaşında? Evli mi? İşte detaylar...

HASAN KÜÇÜKÇETİN KİMDİR? NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

6 Haziran 1981 tarihinde Balıkesir, Burhaniye'de doğmuştur. 2000 yılında İstanbul'a geldi. İstanbul'a ilk geldiğinde sahne deneyimi olsun diye bir yıl çocuk tiyatrosunda çalıştı. Aynı yılın sonunda Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü kazandı.

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden 2004 yılında mezun oldu. Mezun olduktan sonra da bir yıl devlet tiyatrolarında çalıştı. 2007 yılında yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın yaptığı "Menekşe ile Halil" dizisinde Sedef Avcı, Kıvanç Tatlıtuğ, Fırat Tanış, Yıldız Kültür, Murat Daltaban ile beraber oynadı.

Hasan Küçükçetin kimdir? Nereli, kaç yaşında? Evli mi?

2008 - 2010 yılları arasında Reşat Nuri Güntekin'in aynı adlı eserinden uyarlanan ve Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar, Tolga Karel,Bedia Ener, Deniz Çakır, Gökçe Bahadır, Fahriye Evcen, Güler Ökten, Ahmet Saraçoğlu, Perihan Savaş, Mustafa Avkıran, Kıvanç Kasabalı, Nihat Altınkaya, Ege Aydan, Caner Cindoruk, Necip Memili gibi oyuncuların rol aldığı "Yaprak Dökümü"nde Şevket karakterini canlandırdı.

Hasan Küçükçetin kimdir? Nereli, kaç yaşında? Evli mi?

EVLİ Mİ?

Hasan Küçükçetin, 19 Ekim 2014 tarihinde iç mimar Nazlı Yavuzcan ile dünyaevine girdi.

HANGİ DİZİ VE FİLMLERDE ROL ALDI?

*Yaprak Dökümü 2009-2010 Şevket

*Menekşe ile Halil 2007-2008

*Adak

*Ezo Gelin

*Acemi Cadı

*Beşinci Boyut

*Alanya Almanya

*Büyük Buluşma

*Şeytan Ayrıntıda Gizlidir 

*Böyle Bitmesin 

*Muhteşem Yüzyıl

*Kaçak 2013-2015

*Kiraz Mevsimi 2015 

*Arka Sokaklar 2017

*Diriliş Ertuğrul 2018 

*Aşk Ağlatır 2019

*Mucize Doktor 2020

*Bir Zamanlar Kıbrıs 2021

3
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡