Survivor ödül oyununu kim kazandı? | Survivor kim elendi? 22 Haziran 2021 Salı

Survivor'ın 22 Haziran Salı günkü bölümünde ödül oyunu oynandı. Eleme potasına çıkan Poyraz, Ayşe ve Berkay arasından bir yarışmacı adaya veda etti. Peki Survivor ödül oyununu kim kazandı? | Survivor kim elendi? 22 Haziran 2021 Salı İşte detaylar...

Survivor ödül oyununu kim kazandı? | Survivor kim elendi? 22 Haziran 2021 Salı

TV 8'in sevilen yarışması Survivor 2021'in 22 Haziran Salı günkü bölümüne ödül oyunu heyecanı damga vurdu. Bu hafta eleme potasına giren yarışmacılar Poyraz, Ayşe ve Berkay oldu. Bu 3 yarışmacıdan bir yarışmacı SMS'lerde en az oyu alarak adaya veda etti. Peki Survivor ödül oyununu kim kazandı? | Survivor kim elendi? 22 Haziran 2021 Salı İşte ayrıntılar...

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI? 22 HAZİRAN 2021 SALI

Suervivor 2021'in 22 Haziran Salı akşamı ekrana gelen bölümünde ödül oyununda 3-3 berabere giden skor, Ayşe - Aleyna eşleşmesinde, Ayşe'nin yüksek performansı ve atış başarısıyla skor 4-3 mavi takım lehine değişti. Sonrasında Berkay ile karşılaşan Poyraz avantajı sürdüremedi ve skor 4-4'lük beraberlikle güncellendi. Beraberlik skoru İsmail - Ayşe eşleşmesinde, Ayşe'nin skoru kazanmasıyla 4-5 mavi takım üstünlüğüne döndü.

Ayşe'nin başarılı performansına Poyraz'da eşlik etti ve Aleyna karşısında mavi takıma 6 sayısını kazandırdı. Mavi takım üstünlüğünde skor 4-6 olarak güncellendi. Mavi takımın farkı ikiye çıkarması sonrası Berkay sahneye çıkarak Ayşe'nin puan almasına izin vermedi ve kırmızı takımın 5 sayısına imza atarak skoru 5-6'ya taşıdı. Diğer karşılaşmaların skorları ise şöyle;

İsmail 5 – 7 Poyraz
Aleyna 5 - 8 Ayşe
Berkay 6 - 8 Poyraz
İsmail 7 – 8 Ayşe

Survivor 2021 son bölümde oynanan ödül oyununda Aleyna - Poyraz karşılaşmasında kırmızı takımın atağa kalkarak geriden gelmesi ve skoru 8-8'lik beraberliğe taşıması dikkatleri çekti. Kırmızı takım aynı hızla devam ederek Berkay - Ayşe eşleşmesinde Berkay 9. Sayıyı kırmızı takım hanesine yazdırarak ödül yolunda takımına büyük avantaj kazandırması sonrasında, İsmail ile Poyraz arasında oynanan son oyunda İsmail 10. sayıyı kazanarak, ödülü kırmızı takıma kazandırdı.

SURVİVOR KİM ELEN? 22 HAZİRAN 2021 SALI

Survivor’ın 19 Haziran Cumartesi günkü bölümünde dokunulmazlık oyunu, sıralama turu ile başladı. Zamana karşı oynanan bu turda en iyi süreyi yapan üç yarışmacı yarı finale kalacaktı. Survivor'ın 19 Haziran Cumartesi günkü bölümünde dokunulmazlık oyununun kazananı Aleyna oldu. Aleyna eleme adayı olarak Ayşe'nin ismini verdi.

Survivor'ın 20 Haziran Pazar günkü bölümünde dokunulmazlık oyunu oynandı.

Yarı finalde Ayşe - Aleyna ve İsmail - Poyraz eşleşti. Ayşe ve Poyraz yarı finalde elendi ve finalin adı İsmail - Aleyna oldu. Finalde İsmail rakibi Aleyna'yı mağlup ederek kolyeyi kazandı. Survivor'da pazar akşamı gerçekleşen dokunulmazlık oyununu İsmail Balaban kazandı.

Survivor'ın 20 Haziran Pazar günkü bölümünde dokunulmazlık oyununu kazanan İsmail Balaban, konseyde eleme potasına bir isim çıkardı. 

İsmail Balaban, eleme adayı olarak Poyraz'ın adını verdi.

Survivor'ın 21 Haziran Pazartesi günkü bölümünde üçüncü eleme adayı belli oldu.

Gerçekleştirilen dokunulmazlık oyunları ardından Poyraz ile Ayşe ilk iki eleme adayı olmuştu. Üçüncü aday ise Berkay oldu.

Survivor’ın 22 Haziran Salı günkü bölümünde Poyraz, Ayşe ve Berkay arasından adaya veda eden isim Berkay oldu.

SURVIVOR YARIŞMACILARI

SURVIVOR 2021 KIRMIZI TAKIM YARIŞMACILARI

ber.jpg

BERKAY YUVAKURAN

Survivor Berkay, bir zamanlar Fenerbahçe, Galatasaray ve Milli Takım’da oynadığı futbolla Türk futbolunun en önemli isimlerinden biri olan Semih Yuvakuran’ın oğludur.

Berkay Yuvakuran hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz...

Survivor 2021 ikinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? | Survivor ikinci eleme adayı kim oldu? 17 Ocak Pazar

ALEYNA KALAYCIOĞLU

Aleyna Kalaycıoğlu, 1998 Bursa'da dünyaya geldi. Belli yaşına kadar Yalova’da yaşadı. Liseden sonra dil eğitimi alıp sınavlara hazırlanarak Amerika’da uçak mühendisliği bölümünde okumaya hak kazandı.

Aleyna Kalaycıoğlu'nun detaylı biyografisini aşağıdaki haberimizden okuyabilirsiniz.

Survivor 2021 ikinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? | Survivor ikinci eleme adayı kim oldu? 17 Ocak Pazar

İSMAİL BALABAN (Baş pehlivan)

İsmail Balaban, 3 Eylül 1987 yılında Antalya' doğmuştur. İsmail Balaban, Türk pehlivandır. 652 ve 655. Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde İsmail Balaban birinci gelerek iki kez başpehlivan unvanını kazandı. Kendisi gibi yağlı güreşçi olan Turan Balaban'ın ikizidir.

İsmail Balaban'ın detaylı biyografisine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz...

SURVİVOR 2021 MAVİ TAKIM YARIŞMACILARI

Survivor 2021 ikinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? | Survivor ikinci eleme adayı kim oldu? 17 Ocak Pazar

AYŞE YÜKSEL

Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Ayşe Yüksel 23 Mayıs 2000 tarihinde Düzce’de dünyaya gözlerini açtı. Ardından memleketi Düzce'de eğitim hayatına başlayan Yüksel, spor yöneticiliği bölümünde halen eğitimine devam ediyor. 

Ayşe Yüksel'in detaylı biyografisini aşağıdaki haberimizden okuyabilirsiniz.

Survivor 2021 ikinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? | Survivor ikinci eleme adayı kim oldu? 17 Ocak Pazar

YİĞİT POYRAZ

Gönüllüler takımında yer alan Yiğit Poyraz, 26 Aralık 1994 tarihinde dünyaya geldi. Bodrum’da büyüyen Poyraz, 2009 yılında Robert Kolej’i yatılı olarak kazanarak İstanbul’a taşındı.

Yiğit Poyraz'ın detaylı biyografisini aşağıdaki haberimizden okuyabilirsiniz.

1
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡