Yapı Yalıtım Teknolojisi Bölümü 2023 Taban Puanları (2 Yıllık)

Yapı Yalıtım Teknolojisi Bölümü 2023 yılı taban puanları, başarı sıralamaları, kontenjan ve yerleştirme sayıları ÖSYM-YÖK ATLAS tarafından açıklandı. Yapı Yalıtım Teknolojisi bölümü TYT puanıyla öğrenci almaktadır ve eğitim süresi 2 yıldır. İlgili Bölümde öğrenci alımı yapan tüm üniversitelerin taban puan ve başarı sıralamalarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Yapı Yalıtım Teknolojisi Bölümü 2023 Taban Puanları (2 Yıllık)

Yapı Yalıtım Teknolojisi Bölümü taban, tavan puanları 2023 ve Yapı Yalıtım Teknolojisi bölümü başarı sıralamaları açıklandı. TYT puanıyla öğrenci alan Yapı Yalıtım Teknolojisi bölümü puanlarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Yapı Yalıtım Teknolojisi bölümü 2023 TYT Taban Puanları ve 2023 Başarı Sıralamaları aşağıdaki gibidir.

Burada verilen puanlar ve sıralamaların tamamı 2022 yılında Üniversitelere yerleşen adaylara aittir.

Haberimizde yer alan verilerin tamamı ÖSYM-YÖK ATLAS tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır ve ÖSYM tarafından yayınlanan yerleştirme sonuçlarına ilişkin sayısal bilgilere göre düzenlenmiştir.

Tabloda Puanı ve sıralaması bulunmayan Yapı Yalıtım Teknolojisi bölümleri kontenjanı dolmamış veya hiç tercih edilmemiş Yapı Yalıtım Teknolojisi bölümleridir. Yapı Yalıtım Teknolojisi bölümü TYT Puan türünden öğrenci almaktadır ve Yapı Yalıtım Teknolojisi bölümünde 2 yıllık eğitim verilmektedir.

Diğer bölümlerin ve üniversitelerin taban puanlarına ulaşmak için LÜTFEN TIKLAYIN.

Üniversite
Adı
Bölüm TürüP. TürüKontenjan
/Yer
Taban PuanBaşarı
Sıra
Konya Teknik Üniversitesi ( Konya ) ( Devlet )Yapı Yalıtım Teknolojisi ( Örgün ) ( (2 Yıllık) )TYT30+1 / Dolmadı-2DolmadıDolmadı

NOT: Eğitim hayatınız için çok önemli olan bu tercih döneminde herhangi bir hataya yer vermemek adına tercihinizi belirlemeden önce ÖSYM sistemindeki bölüm puanlarını kontrol ediniz. Bu sayfadaki tüm bilgiler bilgilendirme amaçlıdır. Bölge Gündem Haber verilerin doğruluğundan hiçbir şartta sorumlu tutulamaz.

2 Yıllık Bölüm Bazlı Taban Puanları

1.webp2.webp3.webp

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN