İbrahim Ciminli

İbrahim Ciminli

Niçin Aday Adayı Oldum?

Davamız Türkiye’nin madden ve manen kalkınması ve bağımsız bir ülke olarak, tarihte olduğu gibi dünya devletleri arasında hak ettiği yeri almasıdır. Bu uğurda çalışan, taş taşın üstüne koyan bütün hizmet sevdalılarına selam olsun. Bu sevda ile çalışan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşı olmak bizim için büyük bir onurdur.

Altı asır “Cihan Devleti” yönetmiş bu milletin, yaklaşık iki asırdır ayaklarına vurulmuş prangalardan kurtulması için, bütün gücümüzle çalışmalıyız. Bu şuurla hepimiz üzerimize düşen görevi gece-gündüz yapmamız gerekiyor. Milli şuur ve Kızılelma ülküsü ile daima ileri hedeflere doğru emin adımlarla yürümemiz gerekiyor.

Son 20 yılda, Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ülkemiz çok önemli ve büyük kazanımlar elde etti. Bu kazanımların, devletimiz ve milletimiz için korunması ve daha da geliştirilmesi gerekmektedir. Bu da ancak Sayın Cumhurbaşkanımızın “14 Mayıs seçimleri”nde yeniden seçilmesi ile mümkündür. Onun liderliği, tecrübesi, birikimi, feraseti ve cesareti ülkemizin geleceği için bulunmaz bir fırsat ve imkandır.

Yeni dönemde nasip olursa, onun çalışma arkadaşları olan Ak Parti TBMM grubunda yer alarak, Türkiye’ye hizmet etmek arzusundayız.

Öncelikle takip ettiğim ve hazırlıklı olduğum alanlarla ilgili çalışmalar yapmak istiyorum. Bunlardan bazıları;

1- Eğitim
2-Gençlik
3-Aile
4-Ar-Ge
5-Kültür-Sanat
6-Meslek Edindirme
7-Kentsel Dönüşüm
8-Sanayi ve Teknoloji
9-Tarım
10- Üretim

Tabii ki, yukarıda saydığım alanlarla ilgili Ak Parti hükümetleri dönemlerinde çok büyük çalışmalar yapıldı. Bunların daha da geliştirilmesi ve ortaya çıkan yeni sorunların da kolayca aşılabilmesi için sürekli bir çalışmaya ihtiyaç vardır. Bu çalışmaları şimdiye kadar başarıyla yapılabilmesinin nedeni; Ak Parti hükümetleri, Cumhur İttifakı’nın uyumlu ve birlik içinde olması, feragati ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğidir. Bizler de inşallah yeni dönemde bu çalışmaların bizzat içinde olarak katkı sunmak arzusundayız.

Milletimizin her zamankinden daha çok birliğe, vatanın bütünlüğünü korumaya ve büyük depremden dolayı da yardımlaşmaya ihtiyacı vardır.
Devlet-millet el ele, tek yürek olarak geleceğe emin adımlarla yürüyoruz ve yürüyeceğiz inşallah.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN