İbrahim Ciminli

İbrahim Ciminli

Kur’an’ı Kerîm’e Saldırı Avrupa’yı Batıracak

Batı, diğer adıyla Haçlılar; kendi dışındakilere saygısızdır, hoyrattır, kabadır. Sözde insan haklarını savunur, ancak gerçekte işine gelmediği zaman cahiliye dönemindeki helvadan putlar gibi kendi taptıklarını yerle bir ederler. İnsan hakları ve demokrasi onların göstermelik silahlardır. İşlerine geldiği yerde demokrasi de, insan hakları da rafa kalkar, terörü de, diktatörlüğü de desteklerler, kendi adlarına ellerine silah verdikleri teröristleri de korurlar.

Haçlı zihniyeti; güçten çekinir ve korkar. Bundan dolayı da güçlü olabilmek için her türlü gayrı meşru yolu mübah görür.
Haçlı zihniyeti zalimdir. Fırsatını bulduğu zaman, çıkarı için hiç acımaz; bebeleri de, ormanları da, canlıları da, çevreyi de gözünü kırpmadan katleder.

Haçlı zihniyeti sömürgecidir; sülük gibi kan emicidir, dünyanın geri kalanını sonuna kadar madden ve manen sömürür, gelişmelerini engeller. Sömürdüğü ülkelere karnını doyuracak kadar bile imkan bırakmaz.

Haçlı zihniyeti emperyalisttir. Dünyanın tamamını ister, bununla da doymaz; yeraltını, gökyüzünü, uzayı ister.
Haçlı zihniyeti kibirlidir. Kendi dışındakileri küçümser, aşağılar, hakaret eder hatta yok sayar.
Haçlı zihniyeti, insan hakları, hukuk ve kural tanımaz. Hedefe varmak için her yolu mübah sayar.
Haçlı zihniyetinin kutsalı yoktur ve kendi dışındakilerinin inancına ve kutsallarına önem vermez, hakaret eder, kutsal mekanlarını tahrip eder.
Haçlı zihniyeti İslam’ın katıksız düşmanıdır. Her fırsatta İslam’a ve müslümanlara hakaret eder, aşağılar.

Günümüzde, bazı batı başkentlerinde Kur’an’a saldıran yakıp yırtanları, batı devletleri sözüm ona düşünce özgürlüğü kılıfına sığınarak koruyorlar. Halbuki bu, düşünce özgürlüğü değil; hakaret ve saldırıdırıdır. Müslümanları tahrik ve kutsal değerlerini tahkir etmektir. Bu saldırıların insanlıkla bir ilgisi yoktur.

Batı için yolun sonu gelmiştir. Bundan sonra, başı ekonomik ve siyasi beladan kurtulmaz. Kendi kazdığı kuyuya düşecektir. Sömürü çarkı artık dönmeyecektir. Afrika uyanıyor, Asya uyanıyor. Dünyanın geri kalanı uyanıyor.

Akdeniz’i, Ege’yi insan mezarlığına dönüştüren batıdır. Afrika’yı aç bırakan batıdır. Dünyada istikrarsızlığı besleyen, terörü finanse eden batıdır.

Afrika’nın, Asya’nın gelişmesini engelledikleri gibi, istikrarsızlaştırmak için de her şeyi yapıyorlar. Böl-parçala sömür yöntemiyle kendi dışındaki her yeri kan revan haline getirirdiler, getiriyorlar.

Kur’an’ı yakanlar, yırtanlar; şunu iyi bilin ki, Kur’an’ın ve İslam’ın nurunu asla söndüremeyeceksiniz. Gönüllerdeki Kur’an’ı yakamayacaksınız. Kur’an-ı Kerim gönüllerde muhafaza edilecek. İnsanların kurtuluşuna vesile olmaya, nuru ile aydınlatmaya devam edecektir.

Batı( Haçlılar), Kur’an’a ve insanlığa yaptıklarından dolayı büyük bir çöküş ve yıkılış yaşayacak. Çünkü yüce yaratanla, Allahu Teala ile savaşa giriştiler. Nemrut da aynısını yapmıştı. Firavun da aynısını yapmıştı ve sonları hüsran oldu. Asrımızın Fravun’ları, Nemrut’ları insanlık tarihinden de ders almıyorlar.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN