İbrahim Ciminli

İbrahim Ciminli

Gençlere Güveniyoruz..

Çünkü; gençlerimizin muhtaç olduğu kudret; mayasında, zekasında, kabiliyetinde ve çalışkanlığında mevcuttur.

15 Temmuz ruhunda; silahlara, tanklara ve hainlere karşı cesaretle duruşunda ve vatan sevgisinde mevcuttur.

Vatan için, bayrak için, millet için, mukaddesat için kim var denildiği zaman; “sağına soluna bakmadan ben varım” demesinde, gözünü kırpmadan can feda edişinde mevcuttur.

Kadirşinastır, kıymet bilir, ferasetlidir, gençliğin lideri Erdoğan’ı iyi tanır ve her zaman yanındadır.

Fırsat verilirse; denizin altından doğalgazı çıkarır, toprağın altından petrolü çıkarır, dağları, denizleri delip içinden trenleri, araçları geçirir, yollarda Togg’unu yürütür, gökyüzünde Kızılelmayı, Kaan’ı, Hürjet’i uçurur.

Askere giderken düğüne gider gibi davul zurna ile gider, cepheye giderken cennete koşar gibi gider, vatan deyince bir anda kükremiş sel gibi olur, bayrak deyince arslan kesilir.

Değerli gençler; size güveniyoruz, size inanıyoruz. Ülkemizi dünyada başı dik, alnı ak bir şekilde temsil eden Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a güçlü bir destek vereceğinize inancımız tamdır. Sizin en büyük gücünüz vatanseverliğiniz ve göğsünüzdeki sarsılmaz imandır.

Türkiye’nin maceraya ve kaosa harcayacak zamanı yoktur. Milletimiz, vesayet odaklarına, Soros’a, istikrarsızlık ve kavga kaynağı koalisyon masalarına ve masallarına iradesini teslim etmeyecektir. Tehdit, iftira, montaj ve kumpas siyaseti ile, ülkemizin bütün kazanımlarını, değerlerini kötüleyen ve küçümseyen muhalefet anlayışına da fırsat verilmeyecektir. Ne ekonominin, ne piyasanın, ne de milletimizin kaosa ve kargaşaya tahammülü yoktur.

İstikrar sürsün, Türkiye büyüsün. Bağımsız Türkiye kazansın. Emperyalizmin zincirleri birer birer kırılmaya devam etsin ki gençliğin hayalleri gerçeğe dönüşsün, hedefleri gerçekleşsin. Liderimiz Erdoğan aşkla yola devam etsin. Dün, bugün ve yarın gençliğimize güveniyoruz. Çanakkale’de, Kurtuluş savaşında, 15 Temmuzda, terörle mücadelede ve yurdumuzun korunması, savunmasında en büyük güç kaynağımız gençlerimizdir. Gençlerin, ülkemizin kalkınmasında, alın teri, akıl teri ve göz nuru ile “Dünya Lideri Erdoğan”ın yanında olduğuna yürekten inanıyoruz.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN