AHENK Projesi kapsamında hayırseverlerin desteğiyle okullara 5 bin kitap dağıtıldı

Antalya'da Hedeflenen Eğitime Nitelik Kazandırma (AHENK) Projesi çerçevesinde, Gazipaşa'da hayırseverlerin desteğiyle temin edilen 5 bin kitabın okullara dağıtımı gerçekleştirildi.

AHENK Projesi kapsamında hayırseverlerin desteğiyle okullara  5 bin kitap dağıtıldı

Gazipaşa'da AHENK Projesi muhteviyatında, hayırseverlerin desteğiyle temin edilen 5 bin kitabın okullara dağıtımı gerçekleştirildi.

Antalya'da Hedeflenen Eğitime Nitelik Kazandırma (AHENK) Projesi çerçevesinde, hayırseverlerin desteği ile okullardaki öğrencilere ulaştırılmak üzere yaklaşık 5 bin adet kitap temin edildi. Kitapların Gazipaşa'daki ilkokul, ortaokul ve liselerde öğrenim gören öğrencilere dağıtımına başlandı. Gazipaşa Kaymakamı Orhan Altun'un da katıldığı etkinlikte öğrencilerle birlikte kitap okundu, ardından öğrencilere kitap dağıtımı gerçekleştirildi.

 AHENK Projesi kapsamında hayırseverlerin desteğiyle okullara 5 bin kitap dağıtıldı

"AMACIMIZ OKUL VE ÖĞRENCİLERİMİZİN EKSİKLERİNİ TAMAMLAMAK"

AHENK Projesi muhteviyetında okullarda düzenlenen etkinliğe katılan Kaymakam Altun, "Okul ve öğrencilerimizin eksiklerini tamamlamak, onları kitap okumaya teşvik etmek ve yol göstermek için bizlere desteklerini esirgemeyen iş insanlarımıza ve Gazipaşalı hemşehrilerimize öğrencilerimiz adına teşekkür ederim" dedi.

İlgili Haberler

KAYNAK: İhlas Haber Ajansı (İHA)

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN