23-29 Ocak 2023 Nuray Sayarı haftalık burç yorumu! Koçları yeni bir hafta bekliyor! İkizler yeni bir aşka yelken açıyor!

23-29 Ocak 2023 haftalık burç yorumları, meraklıları tarafından araştırılmaya devam ediyor Peki bu hafta burçlar sizlere neler söylüyor? Merak edenler için, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarını bu hafta bekleyen gelişmeler...

23-29 Ocak 2023 Nuray Sayarı haftalık burç yorumu! Koçları yeni bir hafta bekliyor! İkizler yeni bir aşka yelken açıyor!

Haftalık burç yorumları, astrolojiye ilgi duyan okurlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarına sahip olan bireyleri bu hafta neler bekliyor? 23-29 Ocak 2023 haftalık burç yorumları hayatınızı ne kadar etkileyecek? Bu hafta yeni gelişmeler mi yaşanacak yoksa biraz daha mı beklemeniz gerekecek? İşte Nuray Sayarı ile haftalık burç yorumları!

23-29 OCAK 2023 NURAY SAYARI HAFTALIK BURÇ YORUMU

Nuray Sayarı 23-29 Ocak haftalık burç yorumları haberimizde.

KOÇ BURCU

Bu hafta Koç burcunda önemli gelişmeler oluyor. Koçlar bu hafta aşkta kaybediyor. Düşünmeden konuşmak koçlar için riskli olabilir. Kariyerinizdeki problemler son bulacak ve gücü elde edeceksiniz, hedef ve ideallerinize yeni adımlar atıp yeni başlangıçlara yelken açacağınız bir haftada olacaksınız. Aşk hayatınızda kırıcı değil yapıcı olmaya özen göstermelisiniz. Sosyal hayatınızda aktif olmak isteyen sizler bu hafta hayatınıza yeni bir yön vereceksiniz. Hırs ve ihtiras duygularından uzak durup iç sesinizi dinleyin. Düşünemeden hareket etmeyin ki mutlu olasınız. Yenilikler sizler bekliyor olacak.

Haftanın Spotu: Yeniliklerle dolu bir haftaya giriyor

screenshot-2.jpg

BOĞA BURCU

Doğruluktan ve huzurdan yana olursunuz. İkili ilişkilerle haftaya başlayıp geleceğinize güveniniz artıyor. Her konuda araştırmacı olacaksınız. Yeni ayla birlikte iş ve kariyer alanında yeni başlangıçlara adımlar attınız. Çekingen olduğunuz konu ve olaylarda riske girmek istemiyorsunuz. Temkinli olun ama çekinmeyin. Değişiklik yapmadan önce çok fazla sorgulayacağınız bir haftadasınız. Yaşadığınız aksaklıklara çözüp bulacaksınız. Bu hafta kariyerinizde yükselmeler için fırsatınız olacak. Pozitif enerjili iyi insanlarla arkadaşlık kuracağınız bir haftada olacaksınız. Başarı sizinle birlikte olacak.

Haftanın Spotu: Başarı bu hafta sizinle olacak

screenshot-3.jpg

İKİZLER BURCU

Haftanın ilk dört günü iş hayatınızla ilgilenecek odaklanamadığınız işlere kolaylıkla odaklanacaksınız. Ödemelerle ilgili problemeler son bulacak kişisel gelişimle ilgili yeni başlangıçlar olacak. Eğitimle ilgili yeni başlangıçlar olacak ve devamı gelecek. Kendinizi geliştirip seyahat planlamaları yapacaksınız. Yaşamınızı yeniden şekillendirmek isteyeceksiniz. Aşk konusunda geçmişi geride bıraktınız. Yeni bir aşk başlayabilirsiniz. Bu ilişki size mutluluk ve huzur getirecek.

Haftanın Spotu: Yeni bir aşk başlayabilirsiniz

screenshot-4-001.jpg

YENGEÇ BURCU

İkili ilişkilerinizde problemleri geride bıraktınız. Bu hafta ile birlikte güç kazandığınız bir döneme giriş yapmış bulunmaktasınız. Yeni yatırımlara hazırlıklı olun. Evliliğinizde aşk hayatınızda uzun süredir güvensizliğiniz varsa bu durumu aşıp ilişki ile netleştireceksiniz. Evli yengeçler partneri tarafından dinlenmediğini düşünüyorsa bu hafta kendinize güven duyup ilgi göreceksiniz. Geçmişe özlem duymayın. Hayatınıza farklılık getirecek yeni düşüncelere gireceksiniz. Yaptığınız işlerin karşılığını alacaksınız. Kendinize vakit ayırmanız gereken bir haftada olacaksınız.

Haftanın Spotu: Kendinize vakit ayırmanız gereken bir haftadasınız

screenshot-5-001.jpg

ASLAN BURCU

Rahatsızlık yaşayan aslanların sağlık sorunları son bulacak. Ailenize odaklanacağınız bir hafta olacak. Gelecek planlaması yapacağınız yeni bir ilişkiye başlayacaksınız. Hayatınıza girip çıkmış kişilerle bağlantı kurmak için adım atabilirsiniz. Yeni girişimlerinizde başarılı olacaksınız. Kariyerinizdeki sorunların çözüm bulmasıyla derin bir nefes alacaksınız. Sosyal hayatınızda yaşadığınız kırgınlıklardan tamamen kurtulacaksınız. Bu hafta öfkeniz son bulacak yaşam enerjiniz artacak.

Haftanın Spotu: Öfkeniz son bulacak yaşam enerjiniz artacak

screenshot-7.jpg

BAŞAK BURCU

Bu hafta iş ev aile ile ilgili sorumluluğunuz olabilir. Çalışma ve iş hayatında problem yaşadığınız kişilerle problemler son bulacak. Sağlık sorununuz varsa gereksiz yere büyüttüğünüz fark edecek ve her konuda ilerleme yaşayacaksınız. Eğitim hukukla ilgili sorunlarınız varsa çözüm bulacaksınız. Rutin işleriniz yeni başlangıçlar elde etmenizi sağlayacak. ikili ilişkilerde pozitif olaylar yaşayacaksınız. Birlikteliğinize tamam deyip mi gideceksiniz yoksa devam mı edeceksiniz sorularını kendinize soracaksınız. Saplantılı ilişkiniz varsa saplantılar sona erecek. Kendi ilişkiniz için huzur verici net kararlar almanız gereken bir hafta olacak.

Haftanın Spotu: Sezgilerinize güvenin

screenshot-8.jpg

TERAZİ BURCU

Aile büyüklerinizle problem yaşıyorsanız bu hafta son bulacak. Birlikte çalıştığınız kişilerle doğru iletişim kurmanız gerekecek. Aşk hayatınız yeni başlangıçlara sahne olacak. Ortaklaşa iş yapacaksanız sorunlar çözüm bulacak. Hobileriniz başarı elde etmenize sebep olacak. Sağlığınıza sağlık katacağınız bir hafta olacak. Yeni insanlarla tanışacaksınız. İlişkiniz varsa toparlanmalar yaşayacaksınız. Geride bıraktığınız insanları dinlemeyin yoksa haftanız kötü geçebilir.

Haftanın Spotu: Geçmişi geride bırakın

screenshot-9.jpg

AKREP BURCU

İyimser duygularınız güçlenerek sevgiyle dile gelebilir. Keyifli ve rahat olma isteğiniz yoğunlaşabilir. Güzel ve hoş seçimler yapacağını bir hafta olacak. Sezgileri güçlü olan akrepler kuşkularınız sizi doğru yönlendirecek. Yalanların yakalanacağı bir hafta olacak. İncinip üzülebilirsiniz. Size yapılan hataları kabullenin ve kendi mutluluğunuzu düşünün. Aile içi durumlarını kontrol etmen gerekecek. Fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz.

Haftanın Spotu: Yalanların yakalanacağınız bir hafta olacak

screenshot-10.jpg

YAY BURCU

Görev bilinciniz başarılı olmanızı sağlayacak. Sadece sizin çözebileceğiniz problemler olabilir. Maddi problemlerin son bulmasıyla güç kazanacaksınız. İletişim konusunda çok aktif bir haftada olacaksınız. Kendinizle ilgileneceksiniz. Zihinsel olarak aktif olacak başarıyı elde edeceksiniz. Evcil hayvanlarınızın sorunları çözülecek. Eviniz ve ailenizde uzun süredir istediğiniz huzuru yakalayacaksınız. İşi olmayan yay burçları karanlıktan kurtulup aydınlığa kavuşacak ve başarı elde edeceksiniz. Sağlık konusunda evham yapmayın. Şanslı bir hafta sizleri bekliyor.

Haftanın Spotu: Şanslı bir hafta sizleri bekliyor

screenshot-11.jpg

OĞLAK BURCU

Hayatınızın genel akışını etkileyen problemler son bulacak. Kafanızdaki soru işaretleri giderilecek. Duygusal olarak enerjinizin yüksek olduğu bir haftada olacaksınız. Prensiplerinizle tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Ailesi olan oğlaklar sorunlarında çözüm bulacak. Kişisel finansınızla ilgili kazançlar elde edeceksiniz. Anlayışlı bir haftada olacaksınız. Çocuklarınıza fazla disiplinli olurken sözlerinize dikkat etmenizde fayda var. İnsanlara sert ve ciddi mizacınızı göstermek yerine biraz daha güler yüzlü yaklaşmanızda fayda var. Duygusal olarak dengeyi yakalayın.

Haftanın Spotu: Duygusal olarak dengeyi yakalayın.

screenshot-12.jpg

KOVA BURCU

Kariyerinize odaklanacağınız bir hafta olacak. Beden ve ruh sağlığınızla ilgili sorunların çözüldüğü bir hafta olacak. Yeni adımlar atmak size mutluluk verecek. Çok para kazanacağınız bir haftada olacaksınız. Haftanın tamamında ev aile ilişkilerinizdeki sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız. İletişiminizde başarılı olacak ve kendinizi anlatamadığınız kişilerle mücadele etmeyeceksiniz. Yeni girişimler yapmak için sağlam adımlara atacaksınız.

Haftanın Spotu: Fazlalıklardan kurtuluyorsunuz.

screenshot-6-001.jpg

BALIK BURCU

Seyahatlere odaklanıyorsunuz. Sosyal çevrenizdeki problemlerden kurtuluyorsunuz. Bazı konularda zarar görmemek için özen gösterin. Komşunuzla ilgili sorunlarınız varsa büyütmeyin. Dargınlığı bitirip zeytin dalını kabul edin. Estetik ve saç kesimi gibi kararlar verebilir. Kendinizle ilgilenip önemi değişiklikler yapabilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak için şans yakalayabilirsiniz. Yeni ay sonlandırdığınız ilişkiyi yeniden gündeme getirebilir. Aşk hayatınızda bitmiş ilişkiniz bu dönem yeniden şans verebilirsiniz. Eğer şans verirseniz pişman olursunuz. Uzak durmanız gerekebilir.

Haftanın Spotu: Eskiyi bitir yeniye bak

3
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN
Son Haberler
Yılmaz Karaca güven tazeledi, Oğuzhan Bayrak, Genel sekreter oldu
Yılmaz Karaca güven tazeledi, Oğuzhan Bayrak, Genel sekreter oldu
Son dakika! Merkez bankası faizi değiştirmedi!
Son dakika! Merkez bankası faizi değiştirmedi!
Kırıkkale'deki feci kazanın görüntüleri paylaşıldı! Otomobil ile cipin kafa kafaya çarpıştığı kazada, ölü ve yaralılar var!
Kırıkkale'deki feci kazanın görüntüleri paylaşıldı! Otomobil ile cipin kafa kafaya çarpıştığı kazada, ölü ve yaralılar var!
Adliyede büyük randevu! Polat çifti ve Banu Parlak karşı karşıya!
Adliyede büyük randevu! Polat çifti ve Banu Parlak karşı karşıya!
Çok Okunanlar
Safiye Soyman'ın Faik'inden sevenlerine kötü haber!
Safiye Soyman'ın Faik'inden sevenlerine kötü haber!
Gazeteci Ahmet Hakan'dan Murat Türkyılmaz'a övgüler: ''Murat Türkyılmaz'a biraz dikkat edelim''
Gazeteci Ahmet Hakan'dan Murat Türkyılmaz'a övgüler: ''Murat Türkyılmaz'a biraz dikkat edelim''
Meteoroloji uyardı! Toz bulutu ne zaman gidecek? Bugün hava nasıl? Bugün yağmur var mı? Perşembe günü hava nasıl?
Meteoroloji uyardı! Toz bulutu ne zaman gidecek? Bugün hava nasıl? Bugün yağmur var mı? Perşembe günü hava nasıl?
Son dakika! Katliam gibi tren kazasının duruşmasında karar açıklandı!
Son dakika! Katliam gibi tren kazasının duruşmasında karar açıklandı!
Yorumlananlar