Pendik Müftüsü Mehmet Yaman'a veda

Pendik Kaymakamlığı, Kadıköy İlçe müftülüğüne tayini çıkan Pendik İlçe Müftüsüne veda yemeği düzenledi. Yemeğe, İlçe Kaymakamı İlhan Ünsal'ın yanı sıra, kamu kurum müdürleri de katıldı.

Pendik Müftüsü Mehmet Yaman'a veda

Kadıköy ilçe müftülüğüne tayini çıkan Pendik İlçe müftüsü Mehmet Yaman onuruna 12 Ekim Perşembe günü Pendik 15 Temmuz  Şehitler camii yanında bulunan PenCR Köfte'de veda yemeği düzenlendi.

Pendik müftüsü Mehmet Yaman ev sahipliğinde düzenlenen veda yemeğine Pendik Kaymakamı İlhan Ünsal, Pendik Belediye Başkan Yardımcısı Öznur Canayakın, İlçe emniyet müdürü Alpaslan Atasoy, İstanbul Haseki Dini Yüksek İhtisas Merkezi müdürü Dr. Adil Bor, Pendik Diyanet Vakfı yönetim kurulu üyeleri ve diğer kamu kurum müdürleri ve memurları katıldı.

Veda yemeğinde konuşan İlçe müftüsü Mehmet Yaman veda yemeğine katılan dostlarına teşekkür ederek, 8 ay gibi süre görevde kaldığını, bu süreç içerisinde çok güzel dostluklar arkadaşlıklar edindiğini gittiği yerin çok uzak olmadığın Pendik'in kendisi için ayrı bir yeri olduğunu ve Kadıköy ilçe müftülüğünün kapılarının sonuna kadar herkese açık olduğunu ifade etti.

Pendik Belediye Başkan Yardımcısı Öznur Canayakın ise, Mehmet Yaman gibi değerli bir hocayı ilçeden uğurladıklarından dolayı üzüntü duyduklarını belirtti ve yeni görev yerinde kendisine başarılar diledi.

Veda yemeğinde İlçe Kaymakamı İlhan Ünsal'da bir konuşma gerçekleştirdi. Tayin'in kamu görevlisini olmanın özelliğinden olduğunu söyleyen Ünsal, Tayin ile gelinir bir heyecan yaşanır. Bir müddet çalıştıktan sonra yine benzer bir heyecan ile uğurlanılır. Bazen hizmet süresi uzun olur bazen kısa olur. Sayın müftümüzün ilçemizdeki çalışma süresi kısa oldu. 8 ay gibi hizmet süresi içerisinde öncelikle teşkilatı ile birlikteliği, hizmet kalitesinin verimliğinin ve etkinliğin artırılması noktasındaki  gayret ve çabası, Pendik ilçesindeki diğer kurumlar ve vatandaşlarımızla cemaat ile ilişkisindeki sıcaklığı 8 aylık hizmet süresin çok daha uzun yıllara tekabül eden bir hizmet süresi gibi bereketlendirdi." dedi.

Daha sonra  Kaymakam Ünsal, Hizmetlerinden dolayı Mehmet Yaman teşekkür ederek yeni görev yerinde de hayırlı hizmet yapmasını diledi.

Programın sonunda Başkan yardımcısı Öznur Canayakın ve Pendik kaymakamı İlhan Ünsal, Müftü Yaman'a teşekkür plaketi takdim etti.

Program daha sonra toplu resim çekilmesinin ardından son buldu.

OKUMAK İSTEYENLER İÇİN BENZER HABERLER

untitled-2-009.png

untitled-3-009.png

img_0948.jpgimg_0960.jpgimg_0967.jpgimg_0976-001.jpgimg_0981.jpgimg_0984.jpgimg_0995.jpgimg_1017.jpgimg_1044.jpgimg_1065.jpg

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡