Erkek çocuklarının gelecek yaşantıları ve itibarları için çok önemli olan bu ritüel, kimileri tarafından sabırsızlıkla bekleniyor olsa da kimileri için de acı verici bir gelenek olduğu için korkutucu geliyor. Her ne kadar korkutucu gelse de, uygulanması gereken bir gelenek olduğu düşünüldüğünden ses çıkarılamıyor.
Böyle gelenek mi olur? Uyguladıkları korkunç ritüelle tüyler ürpertiyorlar! Yetişkinliğe adım atarken yüzlerine ve vücutlarına keskin bıçaklarla....
Yüzlerine ve vücutlarına keskin aletlerle şekiller çizerek "Yüz nişanı" adını verdikleri izlerle yaşayan kabilelerin geleneğini duyunca kendi canınız yanmış gibi hissedeceksiniz...
YAYINLAMA:
GÜNCELLEME:
![Böyle gelenek mi olur? Uyguladıkları korkunç ritüelle tüyler ürpertiyorlar! Yetişkinliğe adım atarken yüzlerine ve vücutlarına keskin bıçaklarla.... 6](https://cdn.bolgegundem.com.tr/gallery/12216_6.jpg)