Sen Çal Kapımı 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Serkan ve Eda yakınlaşıyor!

Sen Çal Kapımı 5. bölüm fragmanı merakla bekleniyordu. Baş rollerinde Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisi, dün akşam tekrar bölümüyle ekranlara gelmişti. Yayınlandığı günden beri beğeniyle izlenen Sen Çal Kapımı 5. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Sen Çal Kapımı 5. yeni bölüm fragmanı...

Sen Çal Kapımı 5. yeni bölüm fragmanı dün akşam yayınlanan tekrar bölümünün ardından ekranlara geldi. FOX Tv ekranlarının sevilen dizisi Sen Çal Kapımı dizisi bu hafta yeni bölümü ile ekranlara gelmedi. İzleyiciler Sen Çal Kapımı yeni bölüm ne zaman? sorusunu araştırmaya başlamıştı. Ancak dün akşam yayınlanan tekrar bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı da ekranlara geldi. Peki Sen Çal Kapımı yeni bölüm ne zaman? İşte Sen Çal Kapımı 5. yeni bölüm fragmanı ve tarihi...

Sen Çal Kapımı 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Serkan ve Eda yakınlaşıyor!

SEN ÇAL KAPIMI 5. BÖLÜM FRAGMANI

 

SEN ÇAL KAPIMI YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Sen Çal Kapımı yeni bölümü bu hafta ekranlara gelmedi. Bayram tatili nedeniyle tekrar bölümüyle Çarşamba akşamı izleyici ile buluşan Sen Çal Kapımı dizisinin yeni bölümü ise önümüzdeki hafta ekranlara gelecek.

Sen Çal Kapımı 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Serkan ve Eda yakınlaşıyor!

SEN ÇAL KAPIMI SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Eda, üst üste aldığı haberlerle strese girdi ve Serkan’ın kollarında uyuyuverdi yine. Üstelik bu sefer ciddi bir derdi var, Selin’le Ferit ev ziyaretine gelmek istiyorlar. Ancak beraber yaşanan bir ev yok ortada. Hazırlık yapmak lazım; vakit dar, yapılması gereken çok, Serkan’ınsa tüm düşündüğü iş, iş ve yine iş.

Eda’nın arkadaşları ise Serkan’ın Selin’le ilişki yaşadığına eminler. El ele göz göze yakaladılar onları. Eda evi hazırlamaya çalışırken bir taraftan da onları her şeyin yolunda olduğuna ikna etmeye çalışıyor. Eda, bütün gün misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak için elinden geleni yaptıktan sonra hiç beklenmedik yerden gelen haberse artık sabrını taşırıyor. Ve işler çığırından çıkıyor.

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡