Pendik'te dehşet! Sapık adam 9 yaşındaki erkek çocuğu ormanlık alana götürüp taciz etti!

İstanbul Pendik'te 9 yaşındaki erkek çocuğu ormanlık alana götüren sapığın görüntüleri izleyenleri şoke etti. Çocuğu taciz eden sapığı aile olaydan haberdar olduktan sonra polise şikayet etti. İşte sapık adamın 9 yaşındaki erkek çocuğu ormanlık alana götürdüğü o görüntüler...

Pendik'te dehşet! Sapık adam 9 yaşındaki erkek çocuğu ormanlık alana götürüp taciz etti!

Pendik'te sapık bir adam 9 yaşındaki çocuğu kandırdı ve ormanlık alana götürdü. Ormanlık alanda çocuğa taciz eden sapık olay sonrası kayıplara karıştı. Çocuğun bu iğrenç olayı ailesine anlatması ile aile polise ihbar etti.

CİNSEL TACİZDE BULUNDU

Pendik'te geçtiğimiz günlerde yaşanan olayda, iddiaya göre bir şahıs, 9 yaşındaki bir erkek çocuğunu kandırıp ormanlık alana götürdü. Şahıs, boynuna kolunu doladığı çocukla bir süre gezdikten sonra götürdüğü yerde çocuğa cinsel tacizde bulundu. Şahıs daha sonra çocuğun yanından ayrılarak uzaklaştı. Daha sonra olaydan haberdar olan çocuğun ailesi durumu polise bildirdi. Polisin olayla ilgili çalışmaları devam ediyor.


KAMERALARA SANİYE SANİYE KAYDETTİ

Sapığın, çocuğu götürdüğü anlar kameralara saniye saniye yansıdı. Görüntülerde şahıs ile çocuk yolda yürüyorlar, şahıs çocuğu götürüyor. Daha sonra şahıs tek başına sokakta yürüyor.

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡