Otomatik Tezgah İplikçisi Maaşı Ne Kadar? 2023 İş İlanları ve Maaşları

Otomatik Tezgah İplikçisi maaşı ne kadar sorusuna yanıt mı arıyorsun? Bu içerikte Otomatik Tezgah İplikçisi iş tanımı, aylık ortalama maaşları, Otomatik Tezgah İplikçisi iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Otomatik Tezgah İplikçisi Maaşı Ne Kadar? 2023 İş İlanları ve Maaşları

Otomatik Tezgah İplikçisi görev tanımı nedir, Otomatik Tezgah İplikçisi ne iş yapar, Otomatik Tezgah İplikçisi olmak için hangi bölümü okumak gerekir? Otomatik Tezgah İplikçisi mesleğine sahip olabilmek için hangi belgeler gerekmektedir. Tüm bu bilgileri makalemizde sizler için bir araya topladık.

Otomatik Tezgah İplikçisi Tanımı;

__

Otomatik Tezgah İplikçisi Maaşı Ne Kadar? 2023 Otomatik Tezgah İplikçisi Maaşları

Otomatik Tezgah İplikçisi maaşı ortalama aylık 10103 _TL’dir. En düşük Otomatik Tezgah İplikçisi maaşı 8506 _TL, En yüksek ise 11700 _TL’dir. Eğer sizde yukarıdaki maaşlar gibi bir maaş almak istiyorsanız. İŞKUR Otomatik Tezgah İplikçisi iş ilanlarına bakabilir, buradan kariyer planlamanızı yapabilirsiniz.

İşkur Otomatik Tezgah İplikçisi İş İlanları İçin Tıklayın

kac-para.jpg

Meslek Bilgileri

Meslek Kodu :

8152.35

Meslek Adı :

Otomatik Tezgah İplikçisi

Grup Bilgileri Meslek Ana Grubu :

Tesis Ve Makine Operatörleri Ve Montajcılar

Meslek Alt Ana Grubu :

Sabit Tesis Ve Makine Operatörleri

Meslek Grubu :

Tekstil, Kürk Ve Deri Ürünleri Makine Operatörleri

Meslek Birim Grubu :

Dokuma Ve Örme Makineleri Operatörleri

Gereken Minimum Eğitim Düzeyi :

İlköğretim

Meslek Detay Bilgileri Meslek Tanımı :

Dokuma faaliyetine hazırlık mahiyetinde olmak üzere argaç ipliklerini tezgaha süren makineyi çalıştıran kişidir.

Görev ve İşlem Basamakları :

Otomatik Tezgah iplikçisi İşletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak:

a) Argacı makine üzerine sermek,

b) Kolları harekete getirerek, iplikleri toplayan ve bunları ayırma tarağı tellerinin gözlerinden, gücü takımı tellerinden ve tel dizilerinden geçiren makineyi işletmek, vb. görev ve işlemleri yerine getirir.

Güncel Meslek : EVET

YORUM KAT: Yukarıdaki Otomatik Tezgah İplikçisi maaşlarına ek olarak sizlerde Otomatik Tezgah İplikçisi mesleğinde aldığınız maaşları yorum bölümünde bizlere  iletebilirsiniz. Sizlerin iletmiş olduğu bilgilerle haberimiz yeniden düzenlenebilecektir. Ayrıca yaptığınız yorumlar diğer okuyucularımızda bu bilgiden istifade edeceklerdir. Yorum bölümümüzden yorum yapmayı unutmayın.

 

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN