Halkbank çalışma saatleri | Halkbank çalışma saatleri değişti mi?

Normalleşme sürecine girilen şu zamanda koronavirüs sebebi ile bankaların saatlerinde değişikliğe gidildiği belirtildi. Bu açıklamadan sonra Halkbank'ın çalışma saatleri de çokça aratılmaya başlandı. Halkbank çalışma saatleri | Halkbank çalışma saatleri değişti mi? ile aratılan bu konuya biz de haberimizde yer verdik.

Halkbank çalışma saatleri | Halkbank çalışma saatleri değişti mi?

Bankalarda işlemleri olan vatandaşlar bankaların çalışma saatlerini sıklıkla aratmaya devam ediyor. Halkbank'ın da Halkbank çalışma saatleri | Halkbank çalışma saatleri değişti mi? sorularıyla aratıldığı bu konuyla ilgili gerekli bilgiler haberimizde...

HALKBANK ÇALIŞMA SAATLERİ

Halkbank, müşterilerinin sağlığını ön planda tutarak bankacılık işlemlerini şubelere gitmeden, mobil, internet şubesi, Bank24'ler ve Halkbank Dialog kanallarından 7/24 kolaylıkla gerçekleştirebileceğini duyurdu.

İnternet şubesi ve Halkbank mobilden gerçekleştirilen EFT ve havale işlemlerini ücretsiz hale getiren banka, Bank24'lerden kartla ve Halkbank mobil karekodla günlük 5 bin liraya kadar para çekebilme imkanı sağladı.

Halkbank, şubelerden 09.00-17.00 saatleri arasında müşterilerine hizmet vermeye devam edecek.

Halkbank çalışma saatleri | Halkbank çalışma saatleri değişti mi?

DENİZBANK ÇALIŞMA SAATLERİ

Denizbank tarafından dün yapılan açıklamada hizmetlerde aksama yaşanmaması adına şubelerin 28 Nisan Salı gününden itibaren 09:00-17:00 arasında hizmet vereceği duyuruldu

Halkbank çalışma saatleri | Halkbank çalışma saatleri değişti mi?

YAPI KREDİ ÇALIŞMA SAATLERİ

Yapı Kredi, küresel çapta toplum sağlığını tehdit eden Covid-19 salgınıyla ilgili gelişmeleri yakından takip ederek Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı'nca alınan önlemlere ek pek çok koruyucu önlem ve kararı uygulamaya aldı.

Müşterilerin ve çalışanların sağlığı için alınan koruyucu önlemler çerçevesinde, dünden itibaren tüm şubelerinden hafta içi her gün 12.00-17.00 saatleri arasında hizmet vereceğini duyuran Yapı Kredi, bankacılık işlemlerinin öncelikli olarak Yapı Kredi Mobil'den, Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden, müşteri iletişim merkezinden ve ATM'lerden yapılabileceğini belirtti.

Banka, tüm eğitimleri, toplantıları, etkinlik ve organizasyonları, seyahat gerektiren çalışmaları ikinci bir karara kadar erteledi.

Bankada çalışanların büyük bir kısmı, 17 Mart'tan itibaren teknolojik altyapısı hazırlanmış şekilde, mesailerini uzaktan erişim modeliyle evlerinden sürdürüyor. Banka, şubelerde parayla teması bulunan tüm çalışanların eldivenle çalışmasını zorunlu hale getirdi.

Halkbank çalışma saatleri | Halkbank çalışma saatleri değişti mi?

TEB ÇALIŞMA SAATLERİ

TEB, Covid-19 etkileri kapsamında resmi makamların aldığı karar ve önlemler doğrultusunda gerekli tedbirleri hayata geçirdi.

Şubelerden dün itibarıyla 12-00-17.00 saatleri arasında müşteri kabul etmeye başlayan banka, şube içerisi ve bekleme alanlarını düzenli olarak hijyenik malzemelerle temizleyerek sağlıklı bir ortam sağlıyor. Banka, ATM'lerde günlük para çekme limitini geçici olarak 3 bin liraya yükseltti.

TEB, müşterilerin bankacılık işlemlerini hızlıca yapabilmesi için öncelikli olarak mobil bankacılık uygulamaları CEPTETEB ile CEPTETEB İŞTE, internet şubesi ve ATM'lerin kullanılmasını öneriyor.

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡