Fatih Erbakan, Kılıçdaroğlu ve Babacan üzerinden altılı masayı eleştirdi!

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Davos'a katılan Ali Babacan, ABD'li danışmanı Jeremy Rifkin ile çalışan Kılıçdaroğlu üzerinden altılı masayı eleştirdi.

Fatih Erbakan, Kılıçdaroğlu ve Babacan üzerinden altılı masayı eleştirdi!

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Bursa'da partisinin Osmangazi İlçe Başkanlığının ikinci olağan kongresine katıldı. Kongrede bir konuşma gerçekleştiren Fatih Erbakan çalışmaları nedeniyle partililere teşekkür ederek, “Bütün zorluklara rağmen havası ve parası çok olan partilerin imkanlarına rağmen medya desteği olmadın, holding patronların dış güçlerin desteği, hazine yardımı olmadan, bütün yokluklara rağmen sizler 4 seneden beri canınızı dişinize takıp mücadeleyi gerçekleştirdiniz. O havası parası olan partiler geride bıraktınız. Allah sizlerden razı olsun" dedi.

Mübarek üç ayların hayırlar getirmesi temennisinde bulunan Erbakan, vatandaşların Regaip Kandili'ni tebrik etti.

Fatih Erbakan, Kılıçdaroğlu ve Babacan üzerinden altılı masayı eleştirdi!

"KENDİNİ BİLMEZ MECZUP KUR'AN-I KERİM'E SALDIRI YAPTI"

İsveç ve Hollanda'da Kur'an-ı Kerim'e karşı yapılan olaylara değinen Erbakan, “Bu mübarek günleri idrak ettiğimiz sırada İsveç’te kendini bilmez meczup Kuran-ı Kerim’e saldırı yaptı. Asıl vahim olan tablo ise İsveç hükümetinin gösteriye izin verip ve polis tarafından koruma altına alması ve nefret sucunun işlenmesine göz yumdu, zemin hazırladı.

Bu acı yeni yaşanmışken Hollanda’da kendini bilmez biri Kuran’a saldırmaya kalktı. Resmi kurumların, devletin bunlara göz yumması, bunlara izin vermesi hatta bu çirkin suçlar işlenirken polis koruması ile koruma altına alması bizlere Milli Görüş’ün 50 yıldan beri savunduğu gerçeklerde haklı olduğumuzu gösterdi. Türkiye’deki iktidar da kendince bu yaşananlara sert bir tepki gösterdi. Bu sözlü kınamalar bizler için yeterli değil. Bu zihniyetler yaptırımdan anlarlar” ifadelerini kullandı.

Fatih Erbakan, Kılıçdaroğlu ve Babacan üzerinden altılı masayı eleştirdi!

ALTILI MASAYI ELEŞTİRDİ

Altılı masayı eleştiren Erbakan, şunları söyledi:

"Masa etrafında toplanan muhalefet partilerinin de bu noktada mevcut iktidardan bir farkı olmadığını görüyoruz. Onlar da yayınladıkları deklarasyonda Avrupa Birliği'ne, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’nin içtihatlarına tam manasıyla teslim olacaklarını ifade ediyor. Amerika'da yaptıkları hamburger yeme seferleri, İngiltere'ye yaptıkları para arama seferleri, IMF yetkilileriyle otel odalarında yaptıkları gizli görüşmeler küresel sömürü çarkının dış güçlerin merkezi olan Davos toplantılarına katılıp oralardan yaptıkları açıklamaları görüyoruz. Küreselcilerin adamı olan Jeremy denilen şahıstan akıl danışmaları ve tavsiye almaları masa ittifakından da bu noktada derde derman bir adım atmasının mümkün olmadığını açık bir şekilde ortaya koyuyor."

Erbakan’ın sözleri, ‘Mücahit Erbakan, Başkan Erbakan’ sloganları ile sık sık kesildi. Konuşmanın ardından kongre yapılarak, mevcut başkan Yunus Koçak güven tazeledi.

Fatih Erbakan, Kılıçdaroğlu ve Babacan üzerinden altılı masayı eleştirdi!

İlgili Haberler
1
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN