Darülaceze Otoparkı'nda ağaç devrildi

İstanbul'da etkisini sürdüren şiddetli rüzgar nedeniyle Darülaceze Otoparkı'nda yola ağaç devrildi. Ağacın devrilmesi sonucu 4 araçta maddi hasar oluşurken , yoldan geçerken üstüne ağaç devrilen kişilerin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Darülaceze Otoparkı'nda ağaç devrildi

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün şiddetli rüzgar ve fırtına uyarısı yaptığı İstanbul'da facianın eşiğinden dönüldü.  Darülaceze Otoparkı'nda bulunan bir ağaç park halindeki araçların  ve yoldan geçen insanların üzerine devrildi.

İstanbul genelinde sabah saatlerinden itibaren şiddetli rüzgar ve fırtına etkili oluyor. 'Turuncu' alarmın verildiği İstanbul'da Darülaceze Otoparkı'nda yola ağaç devrildi. Ağacın yoldan geçen insanların ve park halindeki otomobilin üstüne devrildiği anlar kameraya yansıdı. Beylikdüzü'nde bir okulun çatısı uçarak bahçeye devrildi, Ümraniye ve Çatalca'da ağaç devrildi.
Olay, saat 15.30 sıralarında Darülaceze Caddesi'nde meydana geldi. Şiddetli rüzgar nedeniyle bir ağaç caddede yürüyen insanların ve park halindeki otomobilin üzerine devrildi. İhbar üzerine olay yerine itfaiye, polis, sağlık ve belediye ekipleri geldi.

Motorlu testere ile ağacı parçalara ayıran itfaiye ekipleri, otomobil üzerinden ağaç parçalarını aldı. Otomobilde ise hasar oluştu. Yoldan geçerken üstlerine ağaç devrilen kişilerin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Öte yandan olay anı güvenlik kameralarına yansıdı.

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡