CHP İlçe Başkanı Fahrettin Altun'un evini gözetlerken yakalandı

CHP Üsküdar ilçe başkanı Suat Özçağdaş, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un evini gözetleyip fotoğraf çekerken polisler tarafından yakalandı. Olayla ilgili koruma polisleri ilgili kişi hakkında tutanak tuttu. Tutanakta ilçe başkanı tekrar geleceğini söyledi.

CHP İlçe Başkanı Fahrettin Altun'un evini gözetlerken yakalandı

Cumhuriyet Halk Partisi Üsküdar İlçe Başkanı Suat Özçağdaş, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un evine ilişkin asılsız iddialar sonrası, yanına iki partiliyi de alarak Altun'un evinin önüne gitti.

Cumhuriyet Halk Partisi Üsküdar İlçe Başkanı Özçağdaş, telefonuyla 'koruma altındaki' evin fotoğraflarını çekmeye çalıştı. Özçağdaş'a koruma polisleri müdahale etti. Ardından Özçağdaş, polislerin "bekleyin" uyarısına rağmen "Ben CHP Üsküdar İlçe Başkanıyım, tekrar gelip fotoğraf çekeceğim" diye meydan okuyarak olay yerinden kaçtı.

İLETİŞİM BAŞKANI ALTUN'UN EVİNİN ÖNÜNE GİDİP FOTOĞRAF ÇEKTİ

CHP Üsküdar İlçe Başkanı'nın skandal fotoğrafçılık aşkıyla ilgili olay bugün saat 12.50 sıralarında meydana geldi. İletişim Başkanı Altun'un Üsküdar'daki 'daimi koruma' altındaki konutunun önünde yaşandı. Altun'un evinin önüne Ford Kuga marka bir araçla giden Suat Özçağdaş, cep telefonunu çıkarıp evin fotoğraflarını çekmeye başladı. 

SUAT ÖZÇAĞDAŞ'A POLİSLERDEN UYARI 

3 kişinin Fahrettin Altun'un evinin önünde araçtan inip fotoğraf çektiklerini gören koruma polisleri duruma müdahale etti. Polisler, şahısların yanına giderek "bu ikamet ve konut sahibi kişi daimi korunma altında, fotoğraflama yapmak yasak ve izne bağlı" uyarısı yaptı. 

'TEKRAR GELECEĞİM' DEDİ 

Polislerin uyarısı üzerine cep telefonu ile fotoğraf çekmeye çalışan CHP İlçe Başkanı Suat Özçağdaş, "CHP Üsküdar İlçe Başkanı olduğunu, daha sonraki günlerde tekrar gelerek fotoğraflama yapacaklarını" söyleyerek evin önünden uzaklaşmak istedi. Koruma polislerinin "bekle" uyarısını dinlemeden de olay yerinden kaçtı. 

İşte olay anıyla ilgili tutanak:

CHP Üsküdar İlçe Başkanı, suç üstü yakalandı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un eşi Fatmanur Altun, konuya ilişkin açıklamada bulundu.

Fatmanur Altun, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Ben bir anneyim. Her anne gibi çocuklarımın ve ailemin güvende olduğunu hissederek yaşamak istiyorum. Evimin ve ailemin mahremine girerek, çocuklarımın en temel güven duygusunu paramparça ederek ne elde edeceksiniz?! Elde ettiklerinizin hayrını görecek misiniz?! Tarifsiz üzgünüm."

Fatmanur Altun'un paylaşımı:

CHP Üsküdar İlçe Başkanı, suç üstü yakalandı

CHP Üsküdar İlçe Başkanı, suç üstü yakalandı

SUAT ÖZÇAĞDAŞ KİMDİR?

Sosyal İnovasyon Merkezi Kurucusu Suat Özçağdaş, 18 Temmuz 1973 doğumludur. Memleketi İzmir'dir. 

Suat Özçağdaş, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji bölümünden 1997 yılında mezun oldu. Liseyi ise Heybeliada Deniz Lisesi’nde okudu ve 1991’de mezun oldu.

16 Temmuz 2011’den beri Başak Yalvaç Özçağdaş ile evli. 

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡