Beylikdüzü'nde servis şoförüne cinsel istismar dayağı

İstanbul Beylikdüzü'nde meydana gelen olayda, lise öğrencisi erkek çocuğu cinsel istismar girişiminde bulunduğu iddia edilen servis şoförü, çocuğun babası ve iki yakını tarafından darp edildi. Polis, istismarda bulunduğu iddia edilen şoförü gözaltına aldı.

Beylikdüzü'nde servis şoförüne cinsel istismar dayağı

İstanbul Beylikdüzü'nde meydana gelen olayda, bir servis sürücüsünün lise öğrencisi erkek çocuğa cinsel istismarda bulunduğu iddia edildi. Bu iddia üzerine çocuğun babası ve iki yakını servis şoförünü dövdü. Çevredeki vatandaşlar olayı polis ekiplerine ihbar ederken, Avcılar Emniyet Müdürlüğü ekipleri Yeşilkent Mahallesi'ndeki Amasyalılar Caddesi'ne intikal etti. 

Olay yerine gelen ekipler, olayın Çiftlik Yolu üzerinde meydana geldiğini tespit etti ve çıplak bir kişinin İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa'ya ait araziye kaçtığını belirledi.

Ekipler tarladaki yarı çıplak servis şoförü Y.Y.'yi yakalarken, lise öğrencisi çocuğun babası M.Ş.Y., 16 yaşındaki oğlu Y.F.Y.'nin Beylikdüzü'ndeki bir lisede öğrenim gördüğünü, servis şoförünün oğluna cinsel içerikli videolar ve cinsel içerikli yazışmalar yaparak konuşmalar yaptığını anlattı. 

Baba M.Ş.Y, servis şoförü Y.Y. ile Yeşilkent’teki Çiftlik yolu üzerinde görüşme yapmak üzere buluştuklarını yanında da iki yakını da bulunduğunu, şüpheli ile kavga ettiklerini söyledi. Baba ile iki yakını ve servis şoförü Avcılar Firüzköy polis merkezi amirliğine götürüldü. ‘Çocuğun cinsel istismarı’ şüphelisi doktor kontrolüne götürülürken lise öğrencisinin ifadesine de başvurulacağı kaydedildi.

Şüpheli Y. Y.'nin yerini polise bildiren yakındaki şantiyenin sahibi Fuat Şentürk, "İki kişinin birisini dövdüğünü gördüm. Bana taciz olduğunu söylediler. Bir an empati yaptım. Bizim de çoluk-çocuğumuz var. Bunlara en ağır cezanın verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Polisi aradım. Gelen ekiplere yerini tarif ettim, gidip aldılar. Böyle bir şey hepimizin başına gelebilir." ifade etti.

 

 

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡