Ayşenur Arslan'dan yine skandal sözler! Hiç bir şey yapamadan ölen PKK'lı teröriste çok kızdı ''Hiç bir şey yapmadan ölünmez ''

Halk TV'de yaptığı programlarda saf ettiği sözler ve açıklamaları ile Türk halkının çok tepkisini çeken CHP'li Ayşenur Arslan, Ankara'daki terör saldırı girim eylemi için yine skandal ifadelerde bulunarak "O kadar manasız ki teröristin gelip hiçbir şey yapamadan ölmesi. Bana sorarsanız aykırı... Hiçbir şey yapamadan ölünmez" şeklinde tepki çeken ifadeler kullandı. İşte o skandal açıklamalar.

Halk TV yeni bir skandal imza attı..

Teröristin kendini patlamasına anlam veremediğini söyledi

Yaptığı açıklamalarıyla çokça eleştirilen Medya Mahallesi programının sunucusu Ayşenur Arslan, Ankara'daki terör saldırısını yorumladı.

Hain saldırıyla ilgili skandal ifadeler kullanan Arslan, bombalı aracı patlatmak varken teröristin kendini patlatmasına anlam veremediğini dile getirdi.

"Hiçbir şey yapamadan ölünmez"

Arslan şu ifadeleri kullandı:

Kendini patlattığı söylenen o kişi, terörist, belki de üzerindeki ya da arabada patlayıcının uzaktan kumandalı olduğunu bilmiyordu. Çünkü; o kadar manasız ki... Gelip hiç bir şey yapamadan, hiçbir şey yapamadan... Hiçbir şey yapamadan ölünmez. Bana sorarsanız aykırı. Durup dururken kendini patlatmış.

"Düz kontak çalıştırıp, bombayı patlatmak varken neden birini öldürerek geliniyor"

Hadi geçin onu, hem çok film izliyorum hem de Türkiye'de yaşıyorum netice itibariyle. aklıma takılan sorulardan biri, iddia da edemem elbette bir fantezi olarak görüp geçin.

Ama bir arabanın şoförü öldürülerek, neden Ankara'da bir araba o kadar kolaydır ki; düz kontak çalıştıracaksınız, bombayı şey yapıp gideceksiniz. Ankara'da bunu yapmak varken, gecenin bir vakti diyelim ki neden Kayseri'de birini öldürerek 'Ben geliyorum hey, bak ben yola çıktım bombalarımla. Bombalar sırtımızda, tabanca belimizde' dimi?! Nedir yani..

VİDEOYA YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN
Benzer Videolar