Arka Sokaklar Bitti Mi, 2023 Arka Sokaklar Neden Yok, Kanal Mı Değiştirdi?

Kanal D'nin en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar ile ilgili yapılan resmi açıklamaya göre, Yapımcı Türker İnanoğlu'nun sağlık sorunları nedeniyle dizinin çekimlerine bir süre ara verildi. İşte detaylar...

Arka Sokaklar Bitti Mi, 2023 Arka Sokaklar Neden Yok, Kanal Mı Değiştirdi?

arka-sokaklar2-001.jpg

Arka Sokaklar, 17 sezondur ekrana gelen ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan efsanevi bir dizi olarak biliniyor. Türker İnanoğlu'nun sağlık sorunları hakkında ayrıntılı bilgi verilmese de, yapımcının sağlığının öncelikli olduğu ve kendisine gerekli tedavinin sağlanması için çekimlere ara verildiği vurgulandı. Arka Sokaklar dizisinin yapım ekibi ve oyuncuları da bu süreçte yapımcılarına destek olacak ve beklenen iyileşme sürecine katkıda bulunacak.

2023 Arka Sokaklar Neden Yok, Kanal Mı Değiştirdi?

Kanal D'nin uzun soluklu ve popüler dizisi Arka Sokaklar, yapımcısı Türker İnanoğlu'nun sağlık sorunları nedeniyle çekimlere geçici olarak ara verilmişti. Arka Sokaklar, 17 sezon boyunca izleyicileri ekranlara kilitleyen ve Türk televizyon tarihinde iz bırakan bir dizi olmuştur. Suç, aksiyon ve dramın mükemmel bir şekilde harmanlandığı yapısıyla, geniş bir izleyici kitlesine hitap etmeyi başarmıştır. Ancak, dizinin başarısının ardında emeği geçen Türker İnanoğlu'nun sağlık sorunları, çekimlerin bir süreliğine durdurulmasına sebep oldu. Arka Sokaklar dizisi, izleyicileriyle buluşmaya ara verirken, dizi hayranlarına yeniden yayın tarihi ile bilgi verildi.

arka-sokaklar3-001.jpg

Arka Sokaklar Dizisi Yeniden Yayın Tarihi Belli Oldu, Hayranlarını Sevindirecek Haber!

Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokakların yeniden yayın tarihi belli oldu. Yapımcısı Türker İnanoğlu'nun sağlık sorunları sebebiyle ara verilen dizi, 638. bölümüyle 18 Kasım Cuma akşamı izleyicilerle buluşacak. Arka Sokaklar hayranları, yeni sezonun başlamasıyla birlikte heyecan ve merakla dolu anlar yaşayacak. Dizinin yapımcılarına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor ve Türker İnanoğlu'nun en kısa sürede sağlığına kavuşmasını diliyoruz.

Arka Sokaklar Da Kim Hayatını Kaybetti?

Doktorlar, Arka Sokaklar, Cennet Mahallesi, Kurtlar Vadisi ve Çiçek Taksi dizilerinde rol alan tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Demiray Erül vefat etti.

Arka Sokaklar Kaç Yılından Beri Var?

Arka Sokaklar dizisi 16 yıldır ekrana geliyor. 16. sezonuyla ekranda olan Arka Sokaklar dizisinin ilk bölümü31 Temmuz 2006 tarihinde yayınlandı.

Arka Sokaklar Dizisi Yayından Kaldırıldı Mı?

Final dahi yapmadan yayından kaldırılan Arka Sokaklar'ın dizisi Kanal D ekranlarının en uzun soluklu projelerinin başında geldi. Arka Sokaklar dizisi, geçen aylarda final dahi yapmadan apar topar yayından kaldırıldı.

Arka Sokaklar Dizisi Neden Olmuyor?

Açıklamada yapımcı Türker İnanoğlu'nun rahatsızlığı nedeniyle çekimlere ara verildiği belirtilerek, Arka Sokaklar, yapımcısı Türker İnanoğlu'nun rahatsızlığı sebebi ile bir süre sağlık arasına giriyor.

0
0
0
1
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN