Zemin Temizleme Makinesi Operatörü (Elektrikli) Maaşı Ne Kadar? 2023 İş İlanları ve Maaşları

Zemin Temizleme Makinesi Operatörü (Elektrikli) maaşı ne kadar sorusuna yanıt mı arıyorsun? Bu içerikte Zemin Temizleme Makinesi Operatörü (Elektrikli) iş tanımı, aylık ortalama maaşları ve iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Zemin Temizleme Makinesi Operatörü (Elektrikli) Maaşı Ne Kadar? 2023 İş İlanları ve Maaşları

"2023 Zemin Temizleme Makinesi Operatörü (Elektrikli) maaşı ne kadar, kaç para?" diye merak mı ediyorsunuz?, Editörlerimiz sizin için detaylıca araştırıp yazdı. Sizde Zemin Temizleme Makinesi Operatörü (Elektrikli) pozisyonunda çalışıyorsanız veya bu meslekte kariyer planlıyorsanız bu içerikle ile birlikte; Zemin Temizleme Makinesi Operatörü (Elektrikli) nasıl olunur, iş imkanları nedir, bu mesleğine sahip olabilmek için ne mezunu ve hangi belgelerin gerektiğini bu makalemizden kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

İçeriğimize başlamadan önce her firmanın ödeme politikası ve maaş politikası farklılık gösterdiğini belirtelim. Maaş belirlemede en önemli kriter personelin niteliği ve tecrübesidir. Bu çerçevede makaledeki fiyatlar sektör de yer alan Zemin Temizleme Makinesi Operatörü (Elektrikli) olarak çalışan bireylerin aldıkları maaş göz önünde bulundurularak hesaplanmıştır.

Zemin Temizleme Makinesi Operatörü (Elektrikli) Maaşı Ne Kadar? 2023 Zemin Temizleme Makinesi Operatörü (Elektrikli) Maaşları

Zemin Temizleme Makinesi Operatörü (Elektrikli) maaşı ortalama aylık 12443 _TL’dir. En düşük Zemin Temizleme Makinesi Operatörü (Elektrikli) maaşı 8506 _TL, En yüksek ise 16380 _TL'dir. Eğer sizde yukarıdaki maaşlar gibi bir maaş almak istiyorsanız.. İŞKUR Zemin Temizleme Makinesi Operatörü (Elektrikli) iş ilanlarına bakabilir, buradan kariyer planlamanızı yapabilirsiniz.

Zemin Temizleme Makinesi Operatörü (Elektrikli) İş İlanları İçin Tıklayın

nekadar.jpg

Meslek Bilgileri

Meslek Kodu :

9112.14

Meslek Adı :

Zemin Temizleme Makinesi Operatörü (Elektrikli)

Grup Bilgileri Meslek Ana Grubu :

Nitelik Gerektirmeyen Meslekler

Meslek Alt Ana Grubu :

Temizlikçiler Ve Yardımcılar

Meslek Grubu :

Ev, Otel Ve Bürolarda Çalışan Temizlikçiler Ve Yardımcılar

Meslek Birim Grubu :

Büro, Otel Ve Diğer İşyerlerinde Çalışan Temizlikçiler Ve Yardımcılar

Gereken Minimum Eğitim Düzeyi :

Okur Yazar

Meslek Detay Bilgileri Meslek Tanımı :

Elektrikle çalışan zemin temizleme makinelerini kullanarak, ev, iş yeri ve fabrikalarda zemin temizleme işini yapan kişidir.

Görev ve İşlem Basamakları :

Zemin Temizleme Makinesi Operatörü (Elektrikli), işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak:

a) Zemin temizleme makinesinin yere temas edecek alt kısmına ped tutucu aparatı takmak,

b) Temizlenecek zeminin cinsine (halı, parke, taş) göre uygun ped veya fırçayı ped tutucuya yerleştirmek,

c) Zemin temizleme makinesinin tankına su doldurmak,

d) Temizlenecek zeminin yapıldığı malzemenin cinsine göre, söz konusu makinelerde kullanılmak üzere üretilen uygun kimyevi temizleme maddesini tankın içerisine dökmek,

e) Makinenin fişini elektrik prizine takarak kontrollerini yapmak ve makineyi çalıştırmak,

f) Makinenin kollarına/pedallarına sürekli basılı tutmak suretiyle zemin temizleme işlemine başlamak, temizlenecek alanın kapıya en uzak köşesinden temizliğe başlayarak kapıya doğru temizleme işlemini yapmak,

g) Elektrikle çalışan zemin silme makinesi ve kabloları sürekli ıslak zeminde kullanıldığı için sık sık kontrol etmek, vb. görev ve işlemleri yerine getirir.

Güncel Meslek : EVET

YORUM KAT: Yukarıdaki Zemin Temizleme Makinesi Operatörü (Elektrikli) maaşlarına ek sizlerde aldığınız maaşları yorum bölümünde bizlere iletebilirsiniz. Sizlerin iletmiş olduğu bilgilerle haberimiz yeniden düzenlenebilecektir. Ayrıca yaptığınız yorumlar diğer okuyucularımızda bu bilgiden istifade edeceklerdir. Yorum bölümümüzden yorum yapmayı unutmayın.

maaşı ne kadar 2022

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN