Ramo dizinin konusu nedir? Oyuncuları kimler?

Başrollerinde Murat Yıldırım ile Esra Bilgiç'in rol alacağı Ramo dizisi şimdiden merak konusu oldu. Show Tv'de ekrana gelecek olan dizinin ne zaman başlayacağı ve oyuncuları merak edilmeye başlandı. İşte tüm detaylar...

Ramo dizinin konusu nedir? Oyuncuları kimler?

Adana'da çekimleri yapılan ve başrollerinde Murat Yıldırım ile Esra Bilgiç'in rol alacağı dizinin çekimleri başlayacak. Peki, Ramo ne zaman başlıyor? Ramo dizisi konusu nedir?

Ramo Dizisinin Konusu Özeti

Ramo'nun konusu "Haksızlığa karşı baş kaldıran ve sevgiyi her şeyin önüne koyan Ramo’nun sıradışı hayatının hikayesi ile aile, adalet, intikam, dostluk ve aşk eksenindeki derin çatışmalar" şeklinde özetlenebilir.

Ramo Dizisi hangi kanalda Ne Zaman Başlayacak?

Ramo dizisi için anlaşmalar yapıldı. Bkm imzası taşıyan Ramo dizisi yeni sezonda Show TV ekranlarında yayınlanacak. Henüz sadece adı belli olan dizinin senaryosunu da Yılmaz Şahin yazıyor. Hiç bir oyuncusu belli olmadığı için de dizinin yaz sezonuna yetişmesini beklemiyoruz. Ramo dizisi Show TV ekranlarında muhtemelen eylül ayında yayınlanacaktır.

Kadrosunda Esra Bilgiç, Görkem Sevindik, Cemre Baysel ve Burcu Cavrar gibi isimlerin yer alacağı ve Show TV ekranları için hazırlanan yeni sezon dizisi Ramo'nun başrol oyuncusunun Murat Yıldırım olduğunu sizlere duyurmuştuk. Dizide rol alacağı kesinleşen Yıldırım, Ramo dizisi için sunuculuk koltuğunu devredeceğini açıkladı.

Ramo Dizisi Nerede Çekiliyor?

Ramo dizisi Show TV ekranlarında tanıtım fragmanı yayınlanacak. Henüz cast çalışmaları devam ediyor. Oyuncular belirlendikten sonra dizi sete çıkacak ve çekimlere başlayacaktır. Ramo dizisi çekimleri nerede yapılıyor seti nerede? Ramo dizisi henüz çekimlere başlamadı. Dizinin çekimleri başladığında sizlere set adresi bilgilerini paylaşacağız.

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN