Pendiksporlu futbolcular, ilçede üstü açık otobüsle şampiyonluk turu attı. Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin: "Biz 2 yıl önce bir karar verdik arkadaşlarla. 'Yerimizde mi sayacağız, yoksa zaferlere mi adım atacağız' diye sorduk birbirimize. Bir karar verilmesi gerekiyordu ve biz de kurumsal bir yapılaşma sürecine girdik. Açıkçası bu kadar hızlı Süper Lig'e çıkacağımızı beklemiyorduk. Ama öyle bir sinerji oluştu ki, belediye, takım, halk buluşmasıyla başarı kendiliğinden gelmiş oldu."
Pendikspor Süper Lig'e çıkışını seyircisi ile bütünleşerek, Sinan Akcil konseri ile kutladı
Süper Lig'e yükselen Pendikspor, Play-Off şampiyonluğunu seyircisiyle bütünleşerek Sinan Akçıl konseriyle kutladı. Binlerce Pendiklinin katıldığı şampiyonluk şöleni Pendik Sahil Meydanı'nda düzenlendi. Pendiksporlu futbolcular şampiyonluk kupasıyla sahneye çıktılar.
YAYINLAMA:
GÜNCELLEME:
![Pendikspor Süper Lig'e çıkışını seyircisi ile bütünleşerek, Sinan Akcil konseri ile kutladı 1](https://cdn.bolgegundem.com.tr/gallery/14070_1.jpg)