İletişim Başkanı Altun açıkladı! 30 Ağustos kutlanacak mı?

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinliklerinin planlanan şekilde yapılacağını açıkladı.

İletişim Başkanı Altun açıkladı! 30 Ağustos kutlanacak mı?

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarının koronavirüs salgını nedeniyle yapılmayacağına ilişkin iddialar üzerine İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Twitter hesabı üzerinde açıklama yaptı.

Fahrettin Altun yaptığı açıklamada,"Bir kez daha vurgulamak isteriz ki, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları gündelik ve suni tartışmaların şekillendireceği etkinlikler değildir. Söz konusu kutlamalar devlet ciddiyetine uygun bir şekilde aylar öncesinden yapılan planlamalara uygun bir şekilde icra edilecektir." dedi.

 

 

 

"BEYHUDE GİRİŞİMLERLE KARŞI KARŞIYA KALDIĞIMIZI GÖRÜYORUZ"

Altun açıklamasının devamında,"Birileri bu ülkede yıllarca vesayet odaklarını kışkırtmak için suni rejim krizleri çıkarmaya çalıştı. Söz konusu unsurlar bunu yaparlarken daima resmî bayramları ve sembolleri manipüle ettiler. Bugün yine bu türden beyhude girişimlerle karşı karşıya kaldığımızı görüyoruz.Bugün, devlet milletiyle gerçek manada bütünleşmiş, vesayet odakları tasfiye olmuştur. Cuntalar ortadan kalkmış, terör kaynağında kurutulmaya başlanmış ve demokratik siyaset itibar kazanmıştır. Bütün bunlar sayın Cumhurbaşkanımızın liderliği sayesinde hayata geçmiştir." ifadelerine yer verdi.

 

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡