İkram Hizmetleri Bölümü 2023 Taban Puanları (2 Yıllık)

İkram Hizmetleri Bölümü 2023 yılı taban puanları, başarı sıralamaları, kontenjan ve yerleştirme sayıları ÖSYM-YÖK ATLAS tarafından açıklandı. İkram Hizmetleri bölümü TYT puanıyla öğrenci almaktadır ve eğitim süresi 2 yıldır. İlgili Bölümde öğrenci alımı yapan tüm üniversitelerin taban puan ve başarı sıralamalarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

İkram Hizmetleri Bölümü 2023 Taban Puanları (2 Yıllık)

İkram Hizmetleri Bölümü taban, tavan puanları 2023 ve İkram Hizmetleri bölümü başarı sıralamaları açıklandı. TYT puanıyla öğrenci alan İkram Hizmetleri bölümü puanlarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. İkram Hizmetleri bölümü 2023 TYT Taban Puanları ve 2023 Başarı Sıralamaları aşağıdaki gibidir.

Burada verilen puanlar ve sıralamaların tamamı 2022 yılında Üniversitelere yerleşen adaylara aittir.

Haberimizde yer alan verilerin tamamı ÖSYM-YÖK ATLAS tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır ve ÖSYM tarafından yayınlanan yerleştirme sonuçlarına ilişkin sayısal bilgilere göre düzenlenmiştir.

Tabloda Puanı ve sıralaması bulunmayan İkram Hizmetleri bölümleri kontenjanı dolmamış veya hiç tercih edilmemiş İkram Hizmetleri bölümleridir. İkram Hizmetleri bölümü TYT Puan türünden öğrenci almaktadır ve İkram Hizmetleri bölümünde 2 yıllık eğitim verilmektedir.

Diğer bölümlerin ve üniversitelerin taban puanlarına ulaşmak için LÜTFEN TIKLAYIN.

Üniversite
Adı
Bölüm TürüP. TürüKontenjan
/Yer
Taban PuanBaşarı
Sıra
Akdeniz Üniversitesi ( Antalya ) ( Devlet )İkram Hizmetleri ( Örgün ) ( (2 Yıllık) )TYT45+2 / Dolmadı-31DolmadıDolmadı
Gaziantep Üniversitesi ( Gaziantep ) ( Devlet )İkram Hizmetleri ( Örgün ) ( (2 Yıllık) )TYT40+1 / Dolmadı-9DolmadıDolmadı
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ( Muğla ) ( Devlet )İkram Hizmetleri ( Örgün ) ( (2 Yıllık) )TYT50+2 / Dolmadı-19DolmadıDolmadı
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi ( Aydın ) ( Devlet )İkram Hizmetleri ( Örgün ) ( (2 Yıllık) )TYT35+1 / Dolmadı-7DolmadıDolmadı

NOT: Eğitim hayatınız için çok önemli olan bu tercih döneminde herhangi bir hataya yer vermemek adına tercihinizi belirlemeden önce ÖSYM sistemindeki bölüm puanlarını kontrol ediniz. Bu sayfadaki tüm bilgiler bilgilendirme amaçlıdır. Bölge Gündem Haber verilerin doğruluğundan hiçbir şartta sorumlu tutulamaz.

2 Yıllık Bölüm Bazlı Taban Puanları

1.webp2.webp3.webp

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN