İğrenç olay! Küçük kıza cinsel istismarda bulundu!

Nevşehir'de, bir konfeksiyon dükkanı işleten 82 yaşındaki Erol G. 15 Temmuz'da iş yerinin önünde elinden tutarak getirdiği küçük kızı öpüp ve sarılarak taciz etti. Erol G. kendisinden kaçmak isteyen küçük kızı engelledi ve tekrar sarılıp öptü. Erol G.'nin küçük kızı taciz ettiği anlar saniye saniye bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

İğrenç olay! Küçük kıza cinsel istismarda bulundu!

İş yerinin güvenlik kamerası görüntüleri incelendi, Erol G.'nin, 2 ay önce dükkanın önünden geçen 10 yaşlarındaki başka bir kız çocuğuna sarılıp, öpmeye çalıştığı da ortaya çıktı. Şüpheli, mahkeme tarafından tutuklandı. 

Belediye Caddesi'nde konfeksiyon dükkanı bulunan Erol G., 4 gün önce iş yerine gelen 16 yaşındaki kıza, cinsel istismarda bulundu. Kızın polise giderek şikayette bulunması üzerine Erol G. gözaltına alındı. Polis, iş yerinin güvenlik kamerası görüntülerini inceledi.

BAŞKA BİR KIZ ÇOCUĞUNA DA CİNSEL İSTİSMARDA BULUNMUŞ

İncelemede, Erol G.'nin yaklaşık 2 ay önce başka bir kız çocuğuna iş yerinin önünde cinsel istismarda bulunduğu ortaya çıktı. Görüntüde Erol G.'nin, iş yerinin önünde sandalyede otururken, dükkanın önünden geçen küçük kızı yanına çağırıp, sarılmaya ve öpmeye çalıştığı görüldü. Kızın, bir süre sonra Erol G.'nin elinden kurtulup, uzaklaştığı görüntüye yansıdı.

Erol G.'nin, şikayetçi kıza yönelik eylemine ilişkin güvenlik kamerası görüntüsü ise bulunamadı. Erol G., emniyetteki işlemleri ardından adliyeye sevk edilip, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Polis, güvenlik kamerasına yansıyan olayla ilgili ise küçük kızı bulmak için çalışma başlattı.

0
0
1
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡