Her şey bir anda oldu! Birbirlerine girdiler!

Samsun Çarşamba'da bir tekstil firması sahipleri ile eski ortakları arasında kavga çıktı. Tekmelerin uçuştuğu kavga iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, önceki gün Samsun'un Çarşamba ilçesinin Beylerce Mahallesi'ndeki sanayi sitesinde gerçekleşti.

Bir tekstil şirketinin eski ortaklarından ol 43 yaşındaki A.Ö. , ve 40 yaşındaki M.A., içinde bulundukları aracı, iddiaya göre firma önünde oturan iş yeri sahipleri D.A. (43) ve V.A.'nın (38) üzerine doğru sürdü.

D.A. ve V.A. kaçarak kurtulurken, otomobil boş taburelere çarparak durdu. Araçtan inen eski ortaklar ile firma sahipleri arasında çıkan tartışma, kısa sürede tekmeli yumruklu kavgaya dönüştü. İş yerinin içinde ve dışında süren kavgaya bölgedeki trafik polis ekipleri müdahale ederek tarafları yatıştırdı.

Tarafların şikayetçi olduğu olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Soruşturma kapsamında jandarma ekiplerince gözaltına alınan 4 kişi, ifadelerinin ardından serbest bırakıldı.

Her şey bir anda oldu! Birbirlerine girdiler!

KAVGA ANI SANİYE SANİYE GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

Bu arada, kavga anı, iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde; eski ortaklardan M.A.'nın D.A.'ya kafa atmaya çalıştığı sırada yere düştüğü, saldırıya uğrayan M.A.'nın eski ortağını yumruk attığı, ardından da kavganın büyüdüğü görülüyor.

Her şey bir anda oldu! Birbirlerine girdiler!

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡