EVO Emlak Şirketler Grubu, ÖZ Tarım Yatırım Ortaklığı ve NTM ZİYANSIZ firmalarının 3. Şubesi Pendik Yenimahalle'de açıldı.
Daha önce Bilecik. Merkez ve Güzelyalı şubeleri olan firmalar grubunun 3. Şubesi Yenimahalle'de hizmete girdi. Açılışa AK Parti Pendik İlçe Başkanı Ali Şirin ve yürütme kurulu üyeleri, Ünlü İş Adamı Cengiz Şıklaroğlu, Bölge Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi İbrahim Şahin ve çok sayıda iş adamı katıldı.