Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı (Açıköğretim) Bölümü 2023 Taban Puanları (2 Yıllık)

Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı (Açıköğretim) Bölümü 2023 yılı taban puanları, başarı sıralamaları, kontenjan ve yerleştirme sayıları ÖSYM-YÖK ATLAS tarafından açıklandı. Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı (Açıköğretim) bölümü TYT puanıyla öğrenci almaktadır ve eğitim süresi 2 yıldır. İlgili Bölümde öğrenci alımı yapan tüm üniversitelerin taban puan ve başarı sıralamalarına

Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı (Açıköğretim) Bölümü 2023 Taban Puanları (2 Yıllık)

Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı (Açıköğretim) Bölümü taban, tavan puanları 2023 ve Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı (Açıköğretim) bölümü başarı sıralamaları açıklandı. TYT puanıyla öğrenci alan Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı (Açıköğretim) bölümü puanlarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı (Açıköğretim) bölümü 2023 TYT Taban Puanları ve 2023 Başarı Sıralamaları aşağıdaki gibidir.

Burada verilen puanlar ve sıralamaların tamamı 2022 yılında Üniversitelere yerleşen adaylara aittir.

Haberimizde yer alan verilerin tamamı ÖSYM-YÖK ATLAS tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır ve ÖSYM tarafından yayınlanan yerleştirme sonuçlarına ilişkin sayısal bilgilere göre düzenlenmiştir.

Tabloda Puanı ve sıralaması bulunmayan Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı (Açıköğretim) bölümleri kontenjanı dolmamış veya hiç tercih edilmemiş Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı (Açıköğretim) bölümleridir. Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı (Açıköğretim) bölümü TYT Puan türünden öğrenci almaktadır ve Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı (Açıköğretim) bölümünde 2 yıllık eğitim verilmektedir.

Diğer bölümlerin ve üniversitelerin taban puanlarına ulaşmak için LÜTFEN TIKLAYIN.

Üniversite
Adı
Bölüm TürüP. TürüKontenjan
/Yer
Taban PuanBaşarı
Sıra
Anadolu Üniversitesi ( Eskişehir ) ( Devlet )Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı (Açıköğretim) ( Açıköğretim ) ( (Açıköğretim) (2 Yıllık) )TYT800+20 / Doldu-820229,298011.040.104

NOT: Eğitim hayatınız için çok önemli olan bu tercih döneminde herhangi bir hataya yer vermemek adına tercihinizi belirlemeden önce ÖSYM sistemindeki bölüm puanlarını kontrol ediniz. Bu sayfadaki tüm bilgiler bilgilendirme amaçlıdır. Bölge Gündem Haber verilerin doğruluğundan hiçbir şartta sorumlu tutulamaz.

2 Yıllık Bölüm Bazlı Taban Puanları

1.webp2.webp3.webp

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN