Diğer Ağaç İşlem İşçileri Maaşı Ne Kadar? 2023 İş İlanları ve Maaşları

Diğer Ağaç İşlem İşçileri maaşı ne kadar sorusuna yanıt mı arıyorsun? Bu içerikte Diğer Ağaç İşlem İşçileri iş tanımı, aylık ortalama maaşları ve iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Diğer Ağaç İşlem İşçileri Maaşı Ne Kadar? 2023 İş İlanları ve Maaşları

"2023 Diğer Ağaç İşlem İşçileri maaşı ne kadar, kaç para?" diye merak mı ediyorsunuz?, Editörlerimiz sizin için detaylıca araştırıp yazdı. Sizde Diğer Ağaç İşlem İşçileri pozisyonunda çalışıyorsanız veya bu meslekte kariyer planlıyorsanız bu içerikle ile birlikte; Diğer Ağaç İşlem İşçileri nasıl olunur, iş imkanları nedir, bu mesleğine sahip olabilmek için ne mezunu ve hangi belgelerin gerektiğini bu makalemizden kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

İçeriğimize başlamadan önce her firmanın ödeme politikası ve maaş politikası farklılık gösterdiğini belirtelim. Maaş belirlemede en önemli kriter personelin niteliği ve tecrübesidir. Bu çerçevede makaledeki fiyatlar sektör de yer alan Diğer Ağaç İşlem İşçileri olarak çalışan bireylerin aldıkları maaş göz önünde bulundurularak hesaplanmıştır.

Diğer Ağaç İşlem İşçileri Maaşı Ne Kadar? 2023 Diğer Ağaç İşlem İşçileri Maaşları

Diğer Ağaç İşlem İşçileri maaşı ortalama aylık 12345,5 _TL’dir. En düşük Diğer Ağaç İşlem İşçileri maaşı 8506 _TL, En yüksek ise 16185 _TL'dir. Eğer sizde yukarıdaki maaşlar gibi bir maaş almak istiyorsanız.. İŞKUR Diğer Ağaç İşlem İşçileri iş ilanlarına bakabilir, buradan kariyer planlamanızı yapabilirsiniz.

Diğer Ağaç İşlem İşçileri İş İlanları İçin Tıklayın

nekadar.jpg

Meslek Bilgileri

Meslek Kodu :

7514.03

Meslek Adı :

Meyve Sebze Ayıklama İşçisi

Grup Bilgileri Meslek Ana Grubu :

Sanatkarlar Ve İlgili İşlerde Çalışanlar

Meslek Alt Ana Grubu :

Gıda İşleme, Ağaç İşleri, Giyim Eşyası Ve Diğer Sanatkarlar Ve İlgili İşlerde Çalışanlar

Meslek Grubu :

Gıda İşleme Ve İlgili İşlerde Çalışanlar

Meslek Birim Grubu :

Meyve Ve Sebze İşleyiciler

Gereken Minimum Eğitim Düzeyi :

İlköğretim

Meslek Detay Bilgileri Meslek Tanımı :

Hammadde dolum havuzundan gelen ve yıkamadan geçerek yürüyen bantlara düşen malları boylamalarına uygun olarak el ve göz kontrolünden geçiren, uygun boylamada olmayan, vuruk, ezik, sapsız, çift saplı, rengi çok açık ya da çok koyu olanlarını seri bir şekilde seçen ve ayıklayan kişidir.

Görev ve İşlem Basamakları :

Meyve Sebze Ayıklama İşçisi, işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak:

a) Ana banda alınan/akan boylaması belirli ölçülerden büyük olan ürünleri gözle ilk ayıklamasını yapmak,

b) Defoluları meyve ve sebzeleri bant üzerinden ayıklamak,

c) İlk ayıklamadan geçen ürünün bant üzerinde hidrocooling içinden belirli derecedeki sudan geçmesi ve asıl boylamaya tabi tutulan üç ayrı banda alınan/dökülen malları akan bu bantlar üzerinde tekrar göz ve elle kontrol etmek, defoluları ayırmak, kasalara atmak,

d) Kontrolden geçen ve boylamalarına göre ayrılmış olan malların son kez su içerisinden geçirilerek bant üzerinde paketleme ve dolumun yapılacağı bölüme akmasını sağlamak,

e) Akan bandın temizliğini sağlamak,

f) Akan bandın hızına uymak, vb. görev ve işlemleri yerine getirir.

Güncel Meslek : EVET

YORUM KAT: Yukarıdaki Diğer Ağaç İşlem İşçileri maaşlarına ek sizlerde aldığınız maaşları yorum bölümünde bizlere iletebilirsiniz. Sizlerin iletmiş olduğu bilgilerle haberimiz yeniden düzenlenebilecektir. Ayrıca yaptığınız yorumlar diğer okuyucularımızda bu bilgiden istifade edeceklerdir. Yorum bölümümüzden yorum yapmayı unutmayın.

maaşı ne kadar 2022

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN