AK Parti'den Netflix açıklaması: Türkiye'den gitmeyi neden düşünsünler?

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Netlix'e ilişkin olarak,"Türkiye’den gitmeyi neden düşünsünler? Netflix'in daha derin işbirliği ile Türk kültürüne, sanatına dönük daha yüksek hassasiyet göstereceğine inanıyorum." dedi.

AK Parti'den Netflix açıklaması: Türkiye'den gitmeyi neden düşünsünler?

Netflix'in Türkiye'deki yayınlarını durduracağına ilişkin ortaya atılan iddialara ilişkin olarak AK Parti AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal sosyal medya hesabı Twitter'dan açıklamada bulundu.

Ünal, Nextflix'in AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanlığı ve İletişim Başkanlığı ile görüşmediğini belirtti. Ünal açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Netflix Turkey ne siyasi düzeyde AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanlığı ile ne de resmî düzeyde İletişim Başkanlığı ile görüştü.Türkiye’den gitmeyi neden düşünsünler? Netflix'in daha derin işbirliği ile Türk kültürüne, sanatına dönük daha yüksek hassasiyet göstereceğine inanıyorum."

 

 

 

NETFLİX'TEN AÇIKLAMA

Netflix sözcüsü, Türkiye'deki üyeleriyle ve kreatif camiayla bağlılıklarını sürdürdüklerini belirterek,"Türkiye’deki üyelerimize bağlılığımızı sürdürüyoruz. Birlikte çalıştığımız birbirinden yetenekli isimlerle gurur duyuyoruz. Şu anda yapım aşamasında olan ve yakında çekimlerine başlanacak projelerimiz için çok heyecanlıyız ve bu hikayeleri dünyanın her köşesindeki üyelerimizle paylaşmayı dört gözle bekliyoruz" diye konuştu.

AK Parti'den Netflix açıklaması: Türkiye'den gitmeyi neden düşünsünler?

NETFLİX NEDİR?

Netflix'te internet bağlantılı binlerce cihazda ödüllü diziler, filmler, animeler, belgeseller ve daha fazlasını içeren geniş bir arşiv sunan bir yayın hizmetidir.

Tek bir reklam olmadan, istediğiniz kadar, aylık düşük bir ücret karşılığında istediğiniz zaman izleyebilirsiniz . Her zaman keşfedilecek yeni bir şeyler var, üstelik her hafta yeni diziler ve filmler ekleniyor.

NETFLİX'İN ÜCRETİ NE KADAR?

Netflix'i akıllı telefonunuz, tabletiniz, Akıllı TV'niz, dizüstü bilgisayarınız veya yayın cihazınızda sabit bir aylık ücretle izleyin. Aylık plan ücretleri 17,99 TL ile 41,99 TL arasında değişmektedir. Ekstra maliyet yok, sözleşme yok.

İstediğiniz yerde, istediğiniz zaman, sınırsız sayıda cihazda izleyin. Bilgisayarınızda netflix.com adresinden veya akıllı TV'ler, akıllı telefonlar, tabletler, medya oynatıcılar ve oyun konsolları dahil Netflix uygulamasını sunan, internet bağlantılı herhangi bir cihazda anında izlemek için Netflix hesabınızla oturum açın.

AK Parti'den Netflix açıklaması: Türkiye'den gitmeyi neden düşünsünler?

NETFLİX'İ NEREDEN İZLEYEBİLİRİM?

Favori içeriklerinizi iOS, Android veya Windows 10 uygulamasıyla da indirebilirsiniz. Seyahatteyken ve internet bağlantısı olmadan izlemek için indirilenleri kullanın.

NETFLİX'İ İPTAL ETME

Netflix esnektir. Sinir bozucu hiçbir sözleşme ve taahhüt yoktur. Hesabınızı çevrimiçi olarak iki tıklamayla kolayca iptal edebilirsiniz. İptal ücreti yoktur - hesabınızı istediğiniz zaman başlatın veya durdurun.

NETFLİX'İN İÇERİĞİ

Netflix, uzun metrajlı filmler, belgeseller, diziler ve programlar, anime, ödüllü Netflix orijinal içerikleri ve daha fazlasından oluşan kapsamlı bir kütüphaneye sahiptir. 

AK Parti'den Netflix açıklaması: Türkiye'den gitmeyi neden düşünsünler?

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡