Tekirdağ’da ikamet eden ve yaz aylarında Araç ilçesine bağlı Oycalı köyünde yaşayan Bayın çiftinin evi, doğada aç kalmış bir ayı tarafından talan edildi. Pencereden eve giren ayı, evde bulunan eşyalara zarar vererek mutfakta bulduğu bal ile buzdolabındaki yiyecekleri yedi.
Kastamonu'da aç kalan ayı evi yağmaladı
Kastamonu’da yiyecek bulmakta zorlanan ayı pencereden girdiği evin altını üstüne getirdi. Eşyalar kullanılmaz hale geldi.
YAYINLAMA:
GÜNCELLEME:
![Kastamonu'da aç kalan ayı evi yağmaladı 1](https://cdn.bolgegundem.com.tr/gallery/2888_1.jpg)