Çin'de bir kişi, insanlara tükürüğüyle koronavirüs bulaştırırken görüntülendi!

Çin'de ortaya çıkan koronavirüs tüm dünyaya korku salarken, bir kişinin sokakta gizlice insanların arkasından tükürüğünü attığı video büyük olay oldu. Bölge halkının psikolojisinin iyice bozulduğunu gösteren bir başka görüntüde de aynı şekilde bir vatandaş, virüsü bulaştırmak için raflardaki ürünlere tek tek tükürüyor.

Çin'de bir kişi, insanlara tükürüğüyle koronavirüs bulaştırırken görüntülendi!

Çin'deki görüntüler büyük sansasyon yarattı. Bir vatandaşın, koronavirüs bulaştırma amacıyla insanlara tükürdüğü görüntülenirken, bir başka kişi de marketteki raf ürünlerine tükürürken yakalandı. 

Dünya bir süredir, Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkıp pek çok ülkeye yayılan Corona virüsünü konuşuyor. Bugün itibarıyla onaylanmış vaka sayısı 71.811 olan ve 1.775 kişinin hayatını kaybettiği Corona virüsü, tüm dünyayı tedirgin ederken Çin'deki yaşamı da alt üst etmiş durumda. Hatta sizlerle az sonra paylaşacağımız görüntüler, Çinlilerin psikolojik sorunlarla da boğuşmaya başladığını gösteriyor.

Corona virüsünün şu an için kabul edilmiş bir tedavisi yok. Virüs, kapıldıktan sonraki 14 günlük süreçte herhangi bir etki göstermiyor. Ancak hem vaka sayısının yüksek oluşu hem de Wuhan'daki tedbirlerin yetersiz kalışı, Çin'deki yaşamı önemli ölçüde etkiledi. Ülke ekonomisi çok ciddi bir risk altındayken insanlar, dışarı çıkmaya korkar hale geldiler.

İNSANLARIN ARKASINDAN GİZLİCE TÜKÜRÜĞÜNÜ BULAŞTIRIYOR

Sizlerle az sonra paylaşacağımız bir görüntü, Çin'de Corona virüsü kapmış olan insanların şu sıralar sağlıklı düşünemediklerini ortaya koyuyor. Çünkü normal koşullarda binden fazla insanın hayatına mal olan bir virüsü kapmışsanız, hastaneye başvurur ve başka insanların bu durumdan etkilenmemesi için çaba sarf edersiniz. Ancak virüsü kaptığı iddia edilen bazı Çinliler, Corona virüsünü çevrelerindeki insanlara bulaştırmak için çabalıyorlar.

Çin'de bir kişi, insanlara tükürüğüyle koronavirüs bulaştırırken görüntülendi!

Başka bir kişiye Corona virüsü bulaştırmak isterken görüntülenen Çinli;

 

İşin ilginç tarafı, Çinlilerin birbirlerine Corona virüsü bulaştırma girişimleri sadece bir olayla sınırlı değil. Başka bir görüntü de, bir Çinli'nin ortak bir banka ATM'sine tükürünü sürdüğü görülebiliyor. Başka bir görüntüde ise bir kadın, içinde yalnız bulunduğu bir asansörün tuşlarına tükürüyor. Bu insanların neden böyle bir şey yaptığını ise kimse bilmiyor.

 

BİR KİŞİ DE MARKET ÜRÜNLERİNE TÜKÜRÜRKEN GÖRÜNTÜLENDİ

Ortaya çıkan başka bir görüntüde ise bir Çinli, market rafında bulunan ürünlere tükürüyor

 

 

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡